یوسف حزبا

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1048

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد جزا و جرمشناسی

شهر:

اهواز

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه
جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی

مشاوره ها


1399/7/8
عدم ارسال کالا در خرید اینترنتی - با سلام. من در گروه تلگرامی، از فروشنده قطعه موبایل، یک قطعه خریدم و یک میلیون واریز کردم. طرف گفت پست کردم ولی به دستم نرسید. بعد چند وقت گفت اشتباه پست شده و باز هم به دستم نرسید. الان بعد دو ماه میگه من پول لازم بودم و کلا واسم چیزی نفرستاده. کارم به جایی میرسه؟ تمام چت ها و فیش واریزم دارم.
با سلام میتوانید دادخواست الزام به ایفای تعهد دهید.
1399/7/8
دیه دندان - با سلام. من یک ماه پیش دندان 5 بالا را عصب کشی و ده روز بعد برایم پر کردن. همون زمان از دکتر خواستم با آمالگام این کار رو انجام بدن که متاسفانه زیر بار نرفتن و فقط قسمت پایینی دندان را آمالگام و روی دندان رو با کامپوزیت پر کردن که از هر پزشکی میپرسم میگن کار غیر اصولی هست. بعد از اتمام کار هم بهشون گفتم که دندان بلند هست و گفتن هفته بعد بیا کوتاه کنم که متاسفانه قسمت جلوی دندانم شکست. دیروز باهاشون تماس گرفتم و ویزیت کردن و کمی دندان رو کوتاه کردن ولی برای شکستگی گفتن چون ترک نداره مهم نیست و الان فرصت ترمیم ندارم. برای بعد وقت بگیر. از دیروز تا الان دندونم تکه تکه خرد میشه. میخوام ببینم شکایت کنم نتیجه ای داره؟
با سلان در صصورت اثبات تقصیر پزشک به لحاظ علم پزشکی امکان محکوم کردن ایشان را دارید.
1399/7/8
اجاره نامه دستی برای تعویض پلاک - با سلام. بنده متولد اهواز هستم و در منزل برادر خانمم واقع در شهر رشت که به صورت استیجاری و فاقد کد رهگیری می باشد، سکونت دارم. یکی از شرایط برای تعویض پلاک خودرو، قولنامه منزل به نام خریدار، جهت احراز محل سکونت است. سوال بنده این هست که آیا با شرایط فوق الذکر، قولنامه ی بنده مورد تایید جهت تعویض پلاک هست یا خیر؟ با تشکر.
با سلام میتوانید اقرارنامه ای ثبتی از صاحب ملک در تائید قولنامه تان بگیرید.
1399/7/8
شهادت دروغ در دادگاه - سلام، خسته نباشید من طی درگیری پدرم رو در بیابون زدن. من وقتی رسیدم بیمارستان از موضوع خبردار شدم. وقتی اومدم دم در بیمارستان دوستان افرادی که پدرم رو زدن را دیدم و صدا کردم تا شماره یکی از افراد داخل دعوا را بگیرم و زنگ زدم. چند روز بعد صاحب شماره از من شکایت کرده و گفته زمانی که شماره میگرفتن در حضور اون دو نفر به من فحاشی کردی و من رو تهدید به مرگ کردی. یکی از شهود به دروغ رفته شهادت داده و شهود دیگر نرفته. سوال اولم اینه که شهود که نرفته و نمیخواد بره دادگاه میتونه به زوری بیاره؟ و سوال دوم ایا اگر شخصی جایگزین اون فرد کنن که اون جا بود، من میتونم از طریق آنتن دهی موبایل فرد ثابت کنم کسی که وارد داستان کردن اون جا نبوده.
با سلام به لحاظ قانونی لزومی به حضور شاهد دوم نیست ولی شما میتوانید دلایل بی گناهی خود را به شعبه ارائه دهید.
1399/7/8
مسدودی حساب بانکی - سلام. چند سال قبل به دلیل چک برگشتی حسابم را شخصی مسدود کرد. چک مربوط به بانک ... بود. بنده بعد از پرداخت وجه، چک را گرفتم و نامه رفع مسدودی حسابم را گرفتم. بانک حسابم را باز کرد به بانک دیگری مراجعه کردم که حسابم را در آن جا باز کنم. که گفتن یک چک دیگه دارم که به خاطرش حسابم مسدود هست. برگشتم بانک ... گفتن همچین چیزی نیست فقط به خاطر همون یک فقره مسدود بوده که اون هم درست شده. الان باید چکار کنم؟
با سلام مشخصات چک برگشتی دوم را از آن بانک بگیرید سپس از بانک نخست تائیدیه ای مببنی بر نداشتن چک برگشتی دیگری دریافت کنید.

ارتباط با من


یوسف حزبا

ایمیل:

oxin32@gmail.com

آدرس:

اهواز خیابان طالقانی شرقی بین ادهم و گندمی ساختمان 321 طبقه دوم دفتر وکالت یوسف حزبا

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.