مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1400/4/20
عیب فنی خودرو - با سلام. بنده 25 روز پیش یه ماشین sd خریدم که در حین معامله فروشنده گفته بود که ماشین از لحاظ فنی سالم و در قولنامه قید شده که ماشین از لحاظ فنی سالم میباشد بعد از 20 روز من فهمیدم ماشین من روغن سوزی دارد. حالا من چی کار میتوانم بکنم؟ با سلام. بنده 25 روز پیش یه ماشین sd خریدم که در حین معامله فروشنده گفته بود که ماشین از لحاظ فنی سالم و در قولنامه قید شده که ماشین از لحاظ فنی سالم میباشد بعد از 20 روز من فهمیدم ماشین من روغن سوزی دارد. حالا من چی کار میتوانم بکنم؟
به عنوان تدریس قابل شکایت و فسخ است به عنوان تدریس قابل شکایت و فسخ است
1400/4/14
خودکشی بعد از مشاوره - اگر فردی در طول دوره درمان یک روانشناس تحت نظارت وزارت علوم خودکشی کند و در وصیت نامه علت مرگ را دخالت او بداند آیا این روانشناس متهم خواهد شد؟ آیا به او اتهام قتل عمد میزنند یا فقط شغلش را از دست خواهد داد؟ اگر خیر، چگونه میتوان ثابت کرد که روانشناس فرد را به خودکشی ترغیب کرده است؟ اگر فردی در طول دوره درمان یک روانشناس تحت نظارت وزارت علوم خودکشی کند و در وصیت نامه علت مرگ را دخالت او بداند آیا این روانشناس متهم خواهد شد؟ آیا به او اتهام قتل عمد میزنند یا فقط شغلش را از دست خواهد داد؟ اگر خیر، چگونه میتوان ثابت کرد که روانشناس فرد را به خودکشی ترغیب کرده است؟
اصولاً باید بین مرگ و اقدام فرد رابط سببیت منطقی موجو باشد اصولاً باید بین مرگ و اقدام فرد رابط سببیت منطقی موجو باشد
1400/4/14
فرار دختر از خانه - سلام. من 7 ماه با شخصی آشنا شدم و چون مشکلات زیاد بود مجبور شدم این موضوع رو به مادرم بگویم. حالا من بنا به دلایلی قصد فرار دارم. چون میدونم این شخص با کار من مخالفت شدید میکند و حتی به او نمیگویم.
آیا با فرار من این موضوع به این پسر ربط داده میشود؟ یعنی برای این شخص دردساز میشود؟
فقط یک نکته ما هم رو از نزدیک حتی ندیدیم و فقط چت کردیم و تلفنی حرف زدیم. سلام. من 7 ماه با شخصی آشنا شدم و چون مشکلات زیاد بود مجبور شدم این موضوع رو به مادرم بگویم. حالا من بنا به دلایلی قصد فرار دارم. چون میدونم این شخص با کار من مخالفت شدید میکند و حتی به او نمیگویم.
آیا با فرار من این موضوع به این پسر ربط داده میشود؟ یعنی برای این شخص دردساز میشود؟
فقط یک نکته ما هم رو از نزدیک حتی ندیدیم و فقط چت کردیم و تلفنی حرف زدیم.
قطعا میتواند برای پسر دردسر بزرگی ایجاد کند قطعا میتواند برای پسر دردسر بزرگی ایجاد کند
1400/4/14
سفته - من در شرکتی خصوصی‌ مشغول‌ کار بودم به مدت 4 ماه کلا کار کردم ... بعد 2 ماه هم کاری درخواست سفته کردن و من هم دادم سفته بابت حسن انجام کار بود ولی من نوشتم در وجه شرکت نه عکس از سفته دارم نه ته سفته و رسیدش و‌ نه شماره سریال سفته و نه قرارداد چون وقتی سفته رو دادم گفتن بعدا قراردادو‌ میبندیم و امروز‌ و‌ فردا کردن اخرم نبستن الان من قطع همکاری‌ کردم باهاشون کارفرما میگن بیاین‌‌ یه قرارداد جدید امضا کنین که یک سال‌ سفته دسته ما بمونه اونم به این علت که تا یک سال جایی که مربوط‌ به شغل ایشونه کار نکنیم ایا دلیلشون منطقیه؟ من باید چی‌ کنم؟ حقوق ماه اخرم رو‌ هم‌ ندادن ... توی قرارداد جدید مشخصات دقیق سفته رو هم‌ ذکر نمیکنن و خود سفته رو‌ نمیارن نشون بدن؟ و میگن که پای قرارداد جدید اثر انگشت نمیزنن. با این اوصاف میتونم استرداد سفته شکایت کنم؟ با توجه به این که من خسارتیم بهشون نزدم فقط میخوام سفتمو پس بدن که نمیدن من در شرکتی خصوصی‌ مشغول‌ کار بودم به مدت 4 ماه کلا کار کردم ... بعد 2 ماه هم کاری درخواست سفته کردن و من هم دادم سفته بابت حسن انجام کار بود ولی من نوشتم در وجه شرکت نه عکس از سفته دارم نه ته سفته و رسیدش و‌ نه شماره سریال سفته و نه قرارداد چون وقتی سفته رو دادم گفتن بعدا قراردادو‌ میبندیم و امروز‌ و‌ فردا کردن اخرم نبستن الان من قطع همکاری‌ کردم باهاشون کارفرما میگن بیاین‌‌ یه قرارداد جدید امضا کنین که یک سال‌ سفته دسته ما بمونه اونم به این علت که تا یک سال جایی که مربوط‌ به شغل ایشونه کار نکنیم ایا دلیلشون منطقیه؟ من باید چی‌ کنم؟ حقوق ماه اخرم رو‌ هم‌ ندادن ... توی قرارداد جدید مشخصات دقیق سفته رو هم‌ ذکر نمیکنن و خود سفته رو‌ نمیارن نشون بدن؟ و میگن که پای قرارداد جدید اثر انگشت نمیزنن. با این اوصاف میتونم استرداد سفته شکایت کنم؟ با توجه به این که من خسارتیم بهشون نزدم فقط میخوام سفتمو پس بدن که نمیدن
اصولاً باید رسیدی بابت امانی بودن سفته درخواست کنید .ودر کل دادن سفته به کسی که به او بدهکار نیستید اشتباه است اصولاً باید رسیدی بابت امانی بودن سفته درخواست کنید .ودر کل دادن سفته به کسی که به او بدهکار نیستید اشتباه است
1400/4/14
کم کردن سن در شناسنامه - سلام. من متولد 73 هستم. میخواستم تاریخ تولدم رو به 77 تغییر بدهم که هم مشکل ادامه تحصیل دارم و هم مشکل ازدواج و چون یک سری از آزمون ها به سن بنده نمیخورد و ازدواج هم خواستگار کوچکتر از خودم دارم و موقعیت هام رو از دست میدهم. اگر راهی باشد چه از راه وکیل و چه اقدام از طرف خودم ممنون میشوم نشونم بدهید. سلام. من متولد 73 هستم. میخواستم تاریخ تولدم رو به 77 تغییر بدهم که هم مشکل ادامه تحصیل دارم و هم مشکل ازدواج و چون یک سری از آزمون ها به سن بنده نمیخورد و ازدواج هم خواستگار کوچکتر از خودم دارم و موقعیت هام رو از دست میدهم. اگر راهی باشد چه از راه وکیل و چه اقدام از طرف خودم ممنون میشوم نشونم بدهید.
چون کمتر از پنج سال است باید از طریق ثبت احوال اقدام کنید و ادله مثبته داشته باشید چون کمتر از پنج سال است باید از طریق ثبت احوال اقدام کنید و ادله مثبته داشته باشید

ارتباط با من


محمد يميني

آدرس:

چهارراه نبوت.مجامغ آمایش .ساختمان فرهنگ واحد6

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.