سمانه سقطچی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

2347654222

شهر:

تهران

تخصص ها

تکالیف شهروندی و اقتصادی شامل دعاوی مالیاتی، اداره کار، بیمه، تعزیرات، گمرک، راهنمایی و رانندگی، اصناف
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/8/8
وکالت تام بدون تاریخ خودرو - سلام خوبید ببخشید پارسال یه ماشینمو فروختم وکالت تام و بدون تاریخ دادم میخوام بدونم مشکلی واسم نداره چون زنگ زدم هنوز تعویض پلاک نکرده بود و به کسی دیگه فروخته بود. چکار کنم الان ممنون میشم زودتر جواب بدید
دادخوسات فک پلاک به طرفیت خریدار باید ثبت کنید.در صورتی که هنوز پلاک شما بر اتومبیل باشد شما مسوول خسارات وارده و جرایم صورت گرفته با اتومبیل هستید.
1399/8/8
ایا پرینت حساب و خط توسط قاضی چک میشود؟ - سلام خسته نباشید. شخصی از پدر بنده دزدی کرده و در اعترافات خود شخص دیگری را همدست خود خوانده است که البته ادعا ثابت نشده و بنده با شخص مذکور (شخصی که همدست خوانده شده) در ارتباط هستم لذا قاضی برای اثبات ادعای دزد اقدام به درخواست پرینت حساب و خط شخص مورد نظر را داده است . ایا این پرینت توسط قاضی چک ‌میشود یا در اختیار پدر من نیز قرار میگیرد ؟ و ایا فقط شماره حساب و خط این دونفر را (دزد و شخص همدست) چک میکنند و یا همه را ایا متوجه رابطه تلفنی ما میشوند؟
سلام.این پرینت معمولا به طرفین پرونده اراِِیه نمیشود.
1399/8/8
تغییر نام - سلام.
میشود دوبار تغییر اسم داد؟
سلام.امکان تغییر نام از دو طریق سایت اداره ثبت احوال و دادگاه وجود دارد و مبتنی است بر اسم فعلی و اسمی آینده شما
1399/8/8
فروش پیج - سلام دیروز یه نفر در اینستاگرام اکانتشو به قیمت 300 تومن به فروش گذاشه بود که من پیام بهشون دادم و گفتم خریدارم تا اینکه شماره کارت رو بهم دادن و من واریز کردم کامل مبلغ رو به محض این که واریز کردم ایشون من رو بلاک کرد و پولم رو خورد خواستم ببینم کاری میتونم انجام بدم؟؟
سلام.امکان پیگیری با عنوان کلاهبرداری از ظریق پلیس فتا وجود دارد.
1399/8/8
شکستگی بینی حین خدمت در دوره اموزشی - باعرض سلام و خسته نباشید
میخاستم بدونم که واس ه شکستگی بینی چند درصد غرامت تعلق میگیره و هر درصد در سال جدید چقدره و باتوجه به اینکه در ماه حرام هم این اسیب اتفاق افتاده ایا در ضریب دیه تاثیر داره ؟
سلام.افزایش دیه تنها در مورد فوت در ماه های حرام موثر است

ارتباط با من


سمانه سقطچی

آدرس:

تهران.خیابان فردوس غرب

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.