دکتررسول    احمدي فر

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

621

آخرین مدرک تحصیلی:

دکترا حقوق خصوصی

شهر:

ملایر

درباره من

من دکتری حقوق خصوصی، استادیار گروه حقوق دانشگاه ملایر و‌وکیل پایه یک دادگستری هستم. بیش از ده مقاله علمی پژوهشی تألیف کرده ام.
تخصص اصلی اینجانب مسایل مرتبط با حقوق خصوصی از جمله قراردادها، املاک، معاملات مخصوصا غیر منقول، مسایل تجاری و شرکتها، اسناد تجاری شامل چک و سفته و مسایل مشکل حقوق خانواده و اشخاص و محجورین می باشد.

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/10/16
استخدام نیروی انتظامی - سلام من کل مراحل استخدام رو گذروندم ولی در آخر فهمیدن ماهواره داریم ممکنه رد بشم ؟
خیر
1399/10/16
تغییر مجدد نام - سلام یکسال پیش اسمم رو از طریق ثبت احوال محلمون تغییر دادم اما پشیمون شدم میخام اسم دیگه ای بزارم امکانش هست ؟
بله
1399/10/15
خسارت حادثه حین کار - سلام. من در پمپ بنزین کار میکردم. حدود یک سال پیش آتش گرفتم و پایم سوخت. به خاطر بی احتیاطی یک موتوری. کارفرما گزارش رد نکرد و من نتونستم از بیمه استفاده کنم و خسارت بگیرم. بعد که خواستم شکایت کنم کارفرما نزاشت و قرار شد خسارت من رو پرداخت کنه ولی هیچ تعهداتش عمل نکرد و من سه ماه پیش از پمپ بنزین به خاطر مشکلی که باهاشون پیدا کردم بیرون اومدم. سه همکار دیگر هم شاهد هستن ولی یکی از اون سه نفر داداشم هست و یکیشون هم خواهر زاده ام. جای سوختگی پام هم هنوز هست. میتونم الان شکایت کنم و خسارت بگیرم؟ با تشکر
بله
شکایت مطرح کنید
هم اداره کار و هم دادسرا
1399/10/15
غیر قابل طرح - باسلام. بنده پرونده ای داشتم با دو حکم جداگانه که یکی جریمه نقدی که قطعی بوده و دیگری مجازات حبس که اجرای احکام جهت تجمیع پرونده به دیوان ارسال نموده که شعبه دیوان اعلام داشته که نسبت به اتهام آقایان مبنی بر پرداخت رشوه و گرفتن رشوه توسط فرد نظامی طی شماره...مورخه...موضوع مطروحه غیر قابل طرح تشخیص داده شد. منظور از غیر قابل طرح چیست. باتشکر
غیر قابل طرح معانی متفاوتی داره. بایستی علت غیر قابل طرح بودن در رأی دیوان نوشته بشه. ولی در هر حال ممکنه نظر دیوان این باشه که دادگاه بدوی باید این کار را کند.
1399/10/15
مقصر تصادف در گردش به چپ - درراه روستایی هنگام گردش به چپ با توجه به اینکه از خط وسط جاده عبور کرده بودم ماشین از پشت سر با سرعت بالا بطوریکه با خط ترمز 15متری با انحراف به چپ با ماشین من برخورد کرد مقصر تصادف چه کسی می باشد؟
اگر عدم توجه به جلو بوده راننده ای که از پشت زده.

ارتباط با من


دکتررسول    احمدي فر

ایمیل:

r_ahmadifar@yahoo.com

آدرس:

ملایر، ابتدای خیابان شهید رجایی. سمت چپ، ساختمان 128، طبقه 3، واحد 10، کد پستی 6571946977

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.