مهدی نجف نژاد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/11/11
تقسیم ارث - با عرض درود و خسته نباشید.
بنده در قسمتی از زمین های ارثی پدرم فعالیت کردم و در حدود 70 درخت کاشتم و در حدود 6 سال در آن جا مشغول بودم. الان میخواهند زمین ها را خواهر و برادر ها تقسیم کنند در حالی بنده چند سال پیش گفتم ولی انجام ندادند. لذا الان آن قطعه زمین مد نظر همه وراث هست چون نسبت به به اراضی دیگر آباد است. اگر قبول نکنند آن قطعه برای بنده باشد، حکم برای بنده که آن جا فعالیت کردم، چیست؟
با تشکر.
علاوه بر تقسیم ان زمین بایست اجرت المثل پرداخت کنید
1399/11/11
سفته - سلام. من مبلغ 40 میلیون تومان سفته گرفتم که طرفم فقط نام و نام خانوادگی خودش رو نوشته و فقط روی سفته رو امضا کرده.
آیا سفید بودن محل تاریخ های صدور و سر رسید مشکلی ایجاد می کند؟
آیا نوشتن و پر کردن مابقی جاهای خالی مشکلی برای اعتبار سفته ایجاد میکند؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایتون
خالی بودن سفته یعنی به شما وکالت یا نمایندگی داده که پر کنید
1399/11/11
دیه - سلام. من یک پسر 15 ساله هستم که عده ای به ما در فاصله ی 50 متری با تفنگ شکاری شلیک کردن و یک ساچمه به سینه سمت راستم و یک ساچمه به رونم اصابت کرده و ساچمه ها افتاده اند. خواستم بپرسم که دیه من چقدر هست؟ افرادی را که به من تیر اندازی کردن را میشناسم و درگیر شکایت هستم.
مقدار دیه و یا ارش را پزشکی قانونی تعیین میکند
1399/11/11
وکیل تغییر نام خانوادگی - سلام.
میخواستم سوال کنم میتونم برای انجام مراحل تغییر نام خانوادگی وکیل داشته باشم و امکان معرفی وکیل به بنده وجود دارد؟
برای تغییر نام خانوادگی مرجعی برای مراجعه برای انتخاب نام خانوادگی مورد تایید ثبت احوال موجود هست یا خیر؟
پیشاپیش ممنون.
بله شما میتوانید وکیل بگیرید چرا که محاکم در خصوص تغییر نام سخت میگیرن
1399/10/9
مزاحمت اینترنتی - سلام. فردی در اینستاگرام با استفاده از وی پی ان برای یکی از اساتید دوران کارشناسی ام و خانواده اش مزاحمت ایجاد کرده. اکنون آن استاد به بنده ظنین شده و با بنده تماس گرفته و با حالت تهدید گفته من مطمئنم که شما آن مزاحم هستی. از آن جا که میدانم با توجه به مستندات پلیس فتا آی پی شخص مزاحم و شما یکی هست. راست و دروغ این ادعای ایشان را نمیدانم و میدانم به هیچ وجه این طور نیست. چون در این مدت نه نشانه ای از هک شدن اینترنتم دیدم و نه اینترنتم را شیر کردم و نه دستگاه موبایلم را به کسی سپرده ام. حال با توجه به این قرائن اگر یک درصد آی پی شخص مزاحم با من یکی بوده باشد، چگونه میتوانم بی گناهی خود را در مراحل مقدماتی محکمه ثابت کنم؟ با تشکر.
باید ثابت کنید که تشابه و یا استباه شده

ارتباط با من


مهدی نجف نژاد

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.