مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1399/9/29
تغییر محل تولد - سلام.
در شناسنامه ام به جای زدن اسم استان مثلا تهران اسم شهری که بیمارستان هست رو زده. مثلا گیشا. آیا امکان داره این رو تغییر بدم که تهران ثبت بشه در شناسنامه ام؟ من حتی بورسیه که ثبت نام کردم به دلیل مغایرت اطلاعاتم به مشکل خوردم. ممنون میشم راهنماییم کنید. سلام.
در شناسنامه ام به جای زدن اسم استان مثلا تهران اسم شهری که بیمارستان هست رو زده. مثلا گیشا. آیا امکان داره این رو تغییر بدم که تهران ثبت بشه در شناسنامه ام؟ من حتی بورسیه که ثبت نام کردم به دلیل مغایرت اطلاعاتم به مشکل خوردم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام، بله از طریق مراجعه به اداره ثبت احوال ممکن است. سلام، بله از طریق مراجعه به اداره ثبت احوال ممکن است.
1399/9/29
ملک مشاع - با سلام. پدر بنده خانه ای به متراژ 203 متر داشت که دارای شش باب مغازه تجاری بود. دو تا از این مغازه ها رو با قسمتی از حیاط که برای قسمت طبقه پایین بود را فروخت که متراژ آن حدود 60 متر است. سند ملک مشاع شد و الان که برای تفکیک سند مراجعه میکنیم، میفرمایند تفکیک نمیشه. دلیلش چی هست؟ مشکل کجاست؟ با سلام. پدر بنده خانه ای به متراژ 203 متر داشت که دارای شش باب مغازه تجاری بود. دو تا از این مغازه ها رو با قسمتی از حیاط که برای قسمت طبقه پایین بود را فروخت که متراژ آن حدود 60 متر است. سند ملک مشاع شد و الان که برای تفکیک سند مراجعه میکنیم، میفرمایند تفکیک نمیشه. دلیلش چی هست؟ مشکل کجاست؟
به جهت متراژ پایین ملک امکان تفکیک نیست، می توانید دستور فروش مال مشاع را از دادگاه تقاضا کنید. به جهت متراژ پایین ملک امکان تفکیک نیست، می توانید دستور فروش مال مشاع را از دادگاه تقاضا کنید.

ارتباط با من


رسول سلطاني

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.