مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1400/1/4
سند ثبتی زمین - با سلام.
بنده یک زمین قولنامه ای خریداری کرده ام که در محدوده شهرداری هشتگرد است. این زمین جزئی از یک زمین بزرگ است که آن زمین پلاک و نقشه دارد که قسمت قسمت شده و فروخته شده و بنده هم یک قسمت را بعد از چند بار دست به دست شدن خریداری کرده ام. حالا برای جواز اقدام کرده ام که شهرداری میگوید زمین داخل طرح پارک است و میخواهد آن را تملک کند ولی سند ثبتی میخواهد که من ندارم و ثبت هم به این زمین ها که به ماده 147 مشهور هستند، سند نمی دهد. لطفا راهنمایی فرمایید باید چی کار کنیم؟ شهرداری میگوید اگر از فروشنده اصلی اقرار به فروش دفترخانه ای بیاوری قبول میکنم و چون مالک اصلی فوت کرده نوادگان او برای این کار حدود 20 درصد قیمت زمین را میخواهند. لطفا راهنمایی فرمایید . با سلام.
بنده یک زمین قولنامه ای خریداری کرده ام که در محدوده شهرداری هشتگرد است. این زمین جزئی از یک زمین بزرگ است که آن زمین پلاک و نقشه دارد که قسمت قسمت شده و فروخته شده و بنده هم یک قسمت را بعد از چند بار دست به دست شدن خریداری کرده ام. حالا برای جواز اقدام کرده ام که شهرداری میگوید زمین داخل طرح پارک است و میخواهد آن را تملک کند ولی سند ثبتی میخواهد که من ندارم و ثبت هم به این زمین ها که به ماده 147 مشهور هستند، سند نمی دهد. لطفا راهنمایی فرمایید باید چی کار کنیم؟ شهرداری میگوید اگر از فروشنده اصلی اقرار به فروش دفترخانه ای بیاوری قبول میکنم و چون مالک اصلی فوت کرده نوادگان او برای این کار حدود 20 درصد قیمت زمین را میخواهند. لطفا راهنمایی فرمایید .
با سلام ، دادخواستالزام به تنظیم سند علیه وراث طرح کنید ، با سلام ، دادخواستالزام به تنظیم سند علیه وراث طرح کنید ،
1399/11/9
رد درخواست طلاق زوجه - با سلام. من (زوجه)درخواست طلاق دادم و دلایلم اعتیاد ، ضرب و شتم ، تهدید به هتک شرف و آبرو، تهدید به افشای اسرار خصوصی مربوط به خودم و بستگانم بوده و چون مدرکی ندارم درخواستم رد شده. همچنین منزل مسکونی که زوج تهیه کردن در روستا میباشد و چون آدرس مشخصی مثل نام کوچه و خیابان و همچنین پلاک ندارد در مواقع ضرور مثلا هنگام ضرب و شتم نمیتوانم به پلیس و یا اوژانس آدرس مشخصی بدهم و چون در روستایشان تاکسی و وسیله حمل و نقل عمومی نیست نمیتوانم خودم را به بیمارستان یا پلیس برسانم در نتیجه تا کنون نتوانستم مدرکی داله بر اینکه از همسرم کتک خورده ام و یا بینمان جر و بحث پیش امده جمع اوری کنم.در ضمن ما همسایه نداریم اطراف خونه ما فقط ویلا هست که معمولا خالی از سکنه است.حالا میخواهم درخواست تجدید نظر بدهم 1.آیا باید در هنگام درخواست تجدید نظر مدرک هم ارائه بدهم؟ 2. چکار کنم که با درخواستم موافقت شود؟ با سلام. من (زوجه)درخواست طلاق دادم و دلایلم اعتیاد ، ضرب و شتم ، تهدید به هتک شرف و آبرو، تهدید به افشای اسرار خصوصی مربوط به خودم و بستگانم بوده و چون مدرکی ندارم درخواستم رد شده. همچنین منزل مسکونی که زوج تهیه کردن در روستا میباشد و چون آدرس مشخصی مثل نام کوچه و خیابان و همچنین پلاک ندارد در مواقع ضرور مثلا هنگام ضرب و شتم نمیتوانم به پلیس و یا اوژانس آدرس مشخصی بدهم و چون در روستایشان تاکسی و وسیله حمل و نقل عمومی نیست نمیتوانم خودم را به بیمارستان یا پلیس برسانم در نتیجه تا کنون نتوانستم مدرکی داله بر اینکه از همسرم کتک خورده ام و یا بینمان جر و بحث پیش امده جمع اوری کنم.در ضمن ما همسایه نداریم اطراف خونه ما فقط ویلا هست که معمولا خالی از سکنه است.حالا میخواهم درخواست تجدید نظر بدهم 1.آیا باید در هنگام درخواست تجدید نظر مدرک هم ارائه بدهم؟ 2. چکار کنم که با درخواستم موافقت شود؟
با سلام،با اثبات شرایط قانونی میتوانید درخواست طلاق نمایید،مثل: محکومیت زوج ب عدم پرداخت نفقه،محکومیت به ضرب و جرح ،اثبات اعتیاد زوج در مراجع قانونی... با سلام،با اثبات شرایط قانونی میتوانید درخواست طلاق نمایید،مثل: محکومیت زوج ب عدم پرداخت نفقه،محکومیت به ضرب و جرح ،اثبات اعتیاد زوج در مراجع قانونی...
1399/11/9
سوء پیشینه - با سلام. من برای استخدام در شرکت از طریق ثنا درخواست سوء پیشینه دادم ولی جواب اومد که حضورا باید به واحد سجلی دادگاه برم. فقط یک پرونده باز کیفری دارم که هنوز فرصت اعتراض داره. میخواستم بدونم چرا برای من صادر نکردن و خواستن من حضوری برم؟ امکان داره برم اون جا مشکلی مثل بازداشت برای من درست کنن؟ ممنون میشم پاسخ بدید. با سلام. من برای استخدام در شرکت از طریق ثنا درخواست سوء پیشینه دادم ولی جواب اومد که حضورا باید به واحد سجلی دادگاه برم. فقط یک پرونده باز کیفری دارم که هنوز فرصت اعتراض داره. میخواستم بدونم چرا برای من صادر نکردن و خواستن من حضوری برم؟ امکان داره برم اون جا مشکلی مثل بازداشت برای من درست کنن؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
با سلام،سوپیشینه شامل مجازات های قطعی با شرایط قانونی میشود و شامل پرونده های درحال رسیدگی نمیشود با سلام،سوپیشینه شامل مجازات های قطعی با شرایط قانونی میشود و شامل پرونده های درحال رسیدگی نمیشود
1399/11/3
گرفتن وام با مدارک دیگران - با سلام. میخواستم بدونم اگر کسی به اسم بنده وامی گرفته باشه و الان پرداخت نکرده باشه، چطور میشه ثابت کرد که اون بدهی یا وام برای اون شخص هست نه بنده؟ با سلام. میخواستم بدونم اگر کسی به اسم بنده وامی گرفته باشه و الان پرداخت نکرده باشه، چطور میشه ثابت کرد که اون بدهی یا وام برای اون شخص هست نه بنده؟
با سلام،اگرمدارک به نام و با اطلاع شما بوده . شما بعنوان وام گیرنده مسولیت دارید. با سلام،اگرمدارک به نام و با اطلاع شما بوده . شما بعنوان وام گیرنده مسولیت دارید.
1399/11/3
مقدار دیه این برگه پزشکی و قانونی چقدر میشود - 1خونریزی تحت ملتحمه متوسط چشم چپ
2جراحت دامیه سر در ناحیه گیجگاهیراست سرو در ناحیه گیجگاهی چپ سر
3جراحت حارصه شانه چپ،قوزک خارجی مچ پای چپ،پشت دست راست،قدام زانوی راست،پهلوی چپ پهلوی راست
4خونریزی نسج مغزی در داخل بطن های مغزی که تحت عمل جراحی کرانیوتومی جهت خارج کردن هماتوم قرارگرفته است
5کاهش سطح هوشیاری شدید شرح در گواهی بعد 1خونریزی تحت ملتحمه متوسط چشم چپ
2جراحت دامیه سر در ناحیه گیجگاهیراست سرو در ناحیه گیجگاهی چپ سر
3جراحت حارصه شانه چپ،قوزک خارجی مچ پای چپ،پشت دست راست،قدام زانوی راست،پهلوی چپ پهلوی راست
4خونریزی نسج مغزی در داخل بطن های مغزی که تحت عمل جراحی کرانیوتومی جهت خارج کردن هماتوم قرارگرفته است
5کاهش سطح هوشیاری شدید شرح در گواهی بعد
باسلام موارد یک تا سه ده درصد مبلغ 37 میلیون در سال جاری مابقی در وصول گواهی معاینه مجدد مشخص میگردد. باسلام موارد یک تا سه ده درصد مبلغ 37 میلیون در سال جاری مابقی در وصول گواهی معاینه مجدد مشخص میگردد.

ارتباط با من


شاپور مرادی

ایمیل:

moradishapour@yahoo.com

آدرس:

صادقیه ،ستارخان پلاک 1058 ط5

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.