حميرا ولي زاده درودخاني

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

47755

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

شفت

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

مشاوره ها


1399/11/4
پرونده کیفری - سلام من در سال نود و یک یه پرونده خیانت در امانت داشتم محکوم به شش ماه شدم که هیچ وقت به من ابلاغ نشد از طرفی از سال نود و یک به جرم مالی و چهار سال در زندان بودم در سال نود و پنج آزاد شدم الان نزدیک نه ساله گذشته سوء پیشینه میخوام به من نمیدن من اگه رضایت بگیرم روی پرونده بزارم بازم باید حبس بکشم تازه یه کار آبرومند پیدا کردم حکم هشت سال پیشم خیانت به امانت دادن بهم که موضوعش لفظی هل شده بود اما به دادگاه چیزی نگفتم الان چه راهی دارم بخاطر سوء پشینه گرفتم مشکل دارم
با سلام،برای گرفتن سوپیشینه به دفتر خدمات الکترونیک مراجعه کنید.
1399/11/4
نسق - سلام تا اونجایی که می دونم در طرح اصلاح اراضی حق بهره برداری از زمین هایی که در اختیار کشاورزان قرار داشت را به کشاورزان واگذار کردند
می خواهم بدونم
1_خرید زمینی که نسق داره و به وراث ارث رسیده ایرادی نداره
2_می توان برای این زمین ها تقاضای سند تک برگ کرد
3_آیا کسی(از نوادگان مالکین زمین_خان یا ملاک اولیه) می تونه روی این زمین های نسق دار ادعای مالکیت داشته باشه
4_اصولا به چه طریقی می توان اصالت یک نسق را متوجه شد
با سلام،نسق سند رسمی است و اصل بر اصالت سند رسمی است.
1399/11/4
هیئت سه نفره کارشناس..خواهش میکنم زود جواب بدهید - با سلام
شوهر من یک خونه رو واسه بازدید به کارشناسان سه نفره معرفی کرد و کارشناسان اون خونه رو در نظریه شون تایید کردند اما در دادگاه تجدید نظر، صوری اعلام شد و رای صادر شد و شوهرم رو ملزم به تهیه مسکن و اثاث البیت کرده و متاسفانه موضوع تایید را به اجرای احکام شهرستان محل زندگی شوهرم واگذار کرده!
و حالا دوباره شوهرم همان خانه را معرفی کرده به کارشناس یک نفره و اون کارشناس تایید کرد و من اعتراض کردم و حالا دوباره کارشناسان سه نفره تعیین شده.. من چطوری میتونم این خونه رو که میدونم شوهرم صوری تهیه کرده، به کارشناسا بفهمونم که این خونه ای که قبلا در دادگاه تجدیدنظر ، صوری اعلام شده، اصلا قابل معرفی و بازدید مجدد و تایید مجدد نیست! و اشکال دارد.
تو رو خدا زود جوابم بدید ..خیلی از دست شوهرم عاصی شده م .. فقط یکسال و نیم است دارد من و کارشناسا را سرکار میگذارد و اذیت میکند با فریبکاری!
و سوالی دیگر اکنون که یک بار این موضوع نفقه به دادگاه تجدیدنظر رفته آیا باز هم امکان اعتراض و رفتن پرونده به تجدیدنظر وجود دارد؟؟
با سلام،یک نسخه از نظریه کارشناسان قبلی را که مشخصات خونه قبل در آن ذکر شده را به کارشناسان جدید ارایه بدید و موضوع را برایشان توضیح دهید.
1399/11/4
نامزدم بعد از9‌ ماه از عقدمون میگه بدون هیچ اختلافی بصورت توافقی طلاق بگیریم؟ - من یکم اردیبهشت ماه 99عقد کردم که نامزدم اواسط تیرماه گفت یا بریم مهریه تو 72سکه ست 14تا کن یا نمیریم سرخونه زندگیمون و طی این مدت خانواده اش با من به هیچ وجه ارتباط نداشتن با وساطت شوهر خواهرمن مشکل حل شد و الان از 7دی ماه شروع کرده که من کل پول هامو تو ارز دیجیتال از دست دادم حتی وام ازدواج منم دست نامزدمه و قسط دیماه رو پرداخت نکرده الان به من میگه توافقی طلاق بگیریم ماشین داشت طی این یکماه گفت ماشین به اسم بابام بود به خواهرم بدهکار بودیم رفته فروخته شوهر خواهرم رفته 3میلیون روش داده از نمایشگاه خریده الانم یکماهه خونواده اش یه زنگ نمیزنن که چیکار میکنین خودشم نیست حالا سؤالم از شما خودش که اقدام نمیکنه به طلاق من اولین اقدام چیکار کنم در قبال اینهمه عمل اونا؟
تا جاییکه می توانید با صلح و سازش موضوع را بین خود حل کنید.اگر نهایت نشد مهریه را اجرا گذاشته و حق و حقوق خود را مطالبه کنید.اما به طلاق توافقی رضایت ندهید اجازه بدید اگر خود آقا می خوان شما را طلاق بدن خود اقدام کنند.
1399/11/4
بدهی - با سلام به تمام وکلا بنده حدود 35میلیون تومن یه نفر پولمو بالا کشید بعد از یه سال محکوم شده سوالم اینه که ایا بعد از تسویه بازم رضایت ازادیش تو دست من هست یا خیر شکایتم هم به عنوان کلاهبرداری شکایت کردم الان محکومه اگه میشه جواب سوالمو بدین ممنون میشم
با سلام،بعد از اینکه ایشون تمام مبلغ را پرداخت نمودند دیگر رضایت شما نیاز نیست.

ارتباط با من


حميرا ولي زاده درودخاني

آدرس:

گیلان-شفت-خیابان امام خمینی-ساختمان امین-طبقه دوم

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.