مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1400/1/23
تصادف جرحی موتور سیکلت - با سلام و خدا قوت
پدر من چند روز پیش که راکب موتور سیکلت بودند در خیابان اصلی در هنگام ترمز ناگهانی خودرو جلویی از قسمت پای راست دچار مصدومیت شدند و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند
اطلاعات دقیقی از نحوه تصادف نداریم
اطلاعاتی هم از خودرو نداریم
فقط یک شماره تماس
اولاً برای شکایت باید به کجا مراجعه کنیم؟
دوماً آیا همان اطلاعاتی که پدر میدهند کافی هست ؟
سوماً آیا در بیمارستان امکان شکایت وجود دارد ؟
با تشکر با سلام و خدا قوت
پدر من چند روز پیش که راکب موتور سیکلت بودند در خیابان اصلی در هنگام ترمز ناگهانی خودرو جلویی از قسمت پای راست دچار مصدومیت شدند و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند
اطلاعات دقیقی از نحوه تصادف نداریم
اطلاعاتی هم از خودرو نداریم
فقط یک شماره تماس
اولاً برای شکایت باید به کجا مراجعه کنیم؟
دوماً آیا همان اطلاعاتی که پدر میدهند کافی هست ؟
سوماً آیا در بیمارستان امکان شکایت وجود دارد ؟
با تشکر
سلام موضوع را باتنظیم شکوابیه ای ازسوی پدرتان به دادسرای محل زندگی ارسال وازان طریق به کلانتری ارجاع تاکلانتری پیگیر ترسیم کروکی فرضی واخذگواهی پزشکی و...باشددرصورت تمایل باپرداخت حق الزحمه برای مشاوره درخدمتم. سلام موضوع را باتنظیم شکوابیه ای ازسوی پدرتان به دادسرای محل زندگی ارسال وازان طریق به کلانتری ارجاع تاکلانتری پیگیر ترسیم کروکی فرضی واخذگواهی پزشکی و...باشددرصورت تمایل باپرداخت حق الزحمه برای مشاوره درخدمتم.
1400/1/23
طلاق صوری برای دریافت مستمری - سلام.
من با همسرم سال 64 ازدواج کردم و از او دارای دو فرزند پسر شدم که هر دو را بحمدالله در حد توانم تا 18 سالگی از هر نظر با درآمد کارگری تمام خواسته های معمول و معقول آن ها را در حد توانم به انجام رساندم. متاسفانه کار شغل آزاد بود. من را که از 13سالگی در تولید بهای خیاطی کار کردم هیچ کجا مرن ا بیمه نکردند. جز در سال 65 آن هم مقطعی به مدت نه ماه بیمه داشتم. تا هفت سال پیش همسرم پیشنهادی به من کرد و گفت مادرش که حقوق مستمری پدرش را دریافت میکرد به من گفت تو که بیمه نداری بیا ما با هم طلاق صوری بگیریم تا بعد از مادرم حقوق او را من بگیریم که به تو هم فشار نیاید. بعدش میریم صیغه 99 ساله میکنم و به زندگیمون ادامه میدیم. من هم علی رغم میل باطنی و برای استحکام خانواده پذیرفتم و با خوشحالی دنبال هر کاری که لازم بود رفتیم و سرانجام این اتفاق افتاد. ناگفته نماند که من و ایشان را در پیشگاه خداوند متعال و قرآن کریم هر دو سوگند خوردیم که فقط به خاطر امنیت مالی در آینده این کار را میکنیم. همچنان به زندگی که داشتیم، ادامه میدهم. ولی متاسفانه بعد از چند ماه که مادر ایشان به رحمت خدا رفت همسر بنده حقوق کامل پدرش را دریافت میکرد. بعد از گذشت چند ماه سر یک مسأله جزئی با هم جرو بحث کردیم و او با کمال خونسردی و بی تفاوتی با کمک فرزندانم که آن ها هم یکی 26 ساله و دیگری 32 هستند من را به بهانه اعتیاد مختصری که داشتم، رسما به خانه پدرم رهسپار کردن و پس از آن منزل اجاره ای که من تهیه کرده بودم را پس داده و جای دیگری رفتند و به من هیچ آدرسی ندادند و عملا من را ترک کردند. آیا من میتوانم به مراجع قضایی در این مورد شکایت کنم یا نه؟ در ضمن من اعتیاد مختصری هم که داشتم را نیز ترک کردم و مدتی هست که پاک شدم و دیگر مصرف هیچ نوع مواد مخدری ندارم. با کمال تشکر فراوان از شما میخواهم در این مورد به من کمک کنید. بینهایت سپاسگزارم و به همگی دست اندرکاران این برنامه خدا قوت میگم. سلام.
من با همسرم سال 64 ازدواج کردم و از او دارای دو فرزند پسر شدم که هر دو را بحمدالله در حد توانم تا 18 سالگی از هر نظر با درآمد کارگری تمام خواسته های معمول و معقول آن ها را در حد توانم به انجام رساندم. متاسفانه کار شغل آزاد بود. من را که از 13سالگی در تولید بهای خیاطی کار کردم هیچ کجا مرن ا بیمه نکردند. جز در سال 65 آن هم مقطعی به مدت نه ماه بیمه داشتم. تا هفت سال پیش همسرم پیشنهادی به من کرد و گفت مادرش که حقوق مستمری پدرش را دریافت میکرد به من گفت تو که بیمه نداری بیا ما با هم طلاق صوری بگیریم تا بعد از مادرم حقوق او را من بگیریم که به تو هم فشار نیاید. بعدش میریم صیغه 99 ساله میکنم و به زندگیمون ادامه میدیم. من هم علی رغم میل باطنی و برای استحکام خانواده پذیرفتم و با خوشحالی دنبال هر کاری که لازم بود رفتیم و سرانجام این اتفاق افتاد. ناگفته نماند که من و ایشان را در پیشگاه خداوند متعال و قرآن کریم هر دو سوگند خوردیم که فقط به خاطر امنیت مالی در آینده این کار را میکنیم. همچنان به زندگی که داشتیم، ادامه میدهم. ولی متاسفانه بعد از چند ماه که مادر ایشان به رحمت خدا رفت همسر بنده حقوق کامل پدرش را دریافت میکرد. بعد از گذشت چند ماه سر یک مسأله جزئی با هم جرو بحث کردیم و او با کمال خونسردی و بی تفاوتی با کمک فرزندانم که آن ها هم یکی 26 ساله و دیگری 32 هستند من را به بهانه اعتیاد مختصری که داشتم، رسما به خانه پدرم رهسپار کردن و پس از آن منزل اجاره ای که من تهیه کرده بودم را پس داده و جای دیگری رفتند و به من هیچ آدرسی ندادند و عملا من را ترک کردند. آیا من میتوانم به مراجع قضایی در این مورد شکایت کنم یا نه؟ در ضمن من اعتیاد مختصری هم که داشتم را نیز ترک کردم و مدتی هست که پاک شدم و دیگر مصرف هیچ نوع مواد مخدری ندارم. با کمال تشکر فراوان از شما میخواهم در این مورد به من کمک کنید. بینهایت سپاسگزارم و به همگی دست اندرکاران این برنامه خدا قوت میگم.
سلام هرچندطلاق صوری نداریم ولی شما میتوانید علیه همسرت شکایت کنیدکه باسوء استفاده ازضعف نفس شما شمارا فریب داده واغفال کرده وکارشمارا به اینجا کشانده.
وازطرف دیگربامراجعه به تامین اجتماعی قضیه راگزارش کن ودرخواست پیگیری نمایید. سلام هرچندطلاق صوری نداریم ولی شما میتوانید علیه همسرت شکایت کنیدکه باسوء استفاده ازضعف نفس شما شمارا فریب داده واغفال کرده وکارشمارا به اینجا کشانده.
وازطرف دیگربامراجعه به تامین اجتماعی قضیه راگزارش کن ودرخواست پیگیری نمایید.
1400/1/23
تصادف - سلام خسته نباشید روز 13بدر در جاده دوطرفه بین روستایی هنگام دور زدن موتور سیکلتی با سرعت بسیار زیاد با قسمت جلوی سمت راننده ماشینم برخورد کرد و زنگ زدیم اورژانس چون از ناحیه پا احساس درد میکرد و چون جاده بسته شده بود ماشینو جابه جا کردم و بردم خونه و اورژانسم اون بنده خدارو برد بیمارستان چند روز بعد پدرش گفت به خاطر اینکه از بیمه استفاده کنم شکایت کردم و پلیس راه آمد کروکی کشید و گفت ماشین مقصره و عکسم گرفت و گفت اگه میخوای ماشینتو درست کنی مشکلی نیست منم ماشینمو درست کردم اومدم تهران البته گفتن برات احضاریه میاد که بیای کارا قانونیشو انجام بدی آیا نیازه برم بیمه پرونده تشکیل بدم یا جایی دیگه پیگیری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید سلام خسته نباشید روز 13بدر در جاده دوطرفه بین روستایی هنگام دور زدن موتور سیکلتی با سرعت بسیار زیاد با قسمت جلوی سمت راننده ماشینم برخورد کرد و زنگ زدیم اورژانس چون از ناحیه پا احساس درد میکرد و چون جاده بسته شده بود ماشینو جابه جا کردم و بردم خونه و اورژانسم اون بنده خدارو برد بیمارستان چند روز بعد پدرش گفت به خاطر اینکه از بیمه استفاده کنم شکایت کردم و پلیس راه آمد کروکی کشید و گفت ماشین مقصره و عکسم گرفت و گفت اگه میخوای ماشینتو درست کنی مشکلی نیست منم ماشینمو درست کردم اومدم تهران البته گفتن برات احضاریه میاد که بیای کارا قانونیشو انجام بدی آیا نیازه برم بیمه پرونده تشکیل بدم یا جایی دیگه پیگیری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام بله چون خواه ناخواه شما محکوم میشویدبدلیل اینکه بهنظریه پلیس اعتراض نکردی.درصورت نیاز به مشاوره باپرداخت حق الزحمه درخدمتیم. سلام بله چون خواه ناخواه شما محکوم میشویدبدلیل اینکه بهنظریه پلیس اعتراض نکردی.درصورت نیاز به مشاوره باپرداخت حق الزحمه درخدمتیم.
1400/1/23
برنده شدن خودرو در صورت داشتن پلاک فعال موتور سیکلت - سلام. اسم من در قرعه کشی در اومده ولی تا به حال هیچ ماشین ایران خودرو و شرکت های دیگر به نام من نبوده ولی یک موتور سیکلت به نام من هست و پلاک آن نیز به نام بنده هست.
آیا این مالکیت مانع از تحویل گرفتن خودرو حتی پس از واریز وجه قرعه کشی میشود یا خیر؟ سلام. اسم من در قرعه کشی در اومده ولی تا به حال هیچ ماشین ایران خودرو و شرکت های دیگر به نام من نبوده ولی یک موتور سیکلت به نام من هست و پلاک آن نیز به نام بنده هست.
آیا این مالکیت مانع از تحویل گرفتن خودرو حتی پس از واریز وجه قرعه کشی میشود یا خیر؟
سلام خیر. سلام خیر.
1400/1/23
مزاحمت - پشت خونه ما زیر خاکی پیدا کردن این زیر خاکی خیلی پولش میشد خیلی شریک هستند تو این برنامه یک نفری که با من مشکل داشته تو این برنامه بود جز اولین کسانی بود تو این راه و برای اذیت کردن من هرروز از یک برنامه به دلیل زیاد بودنش استفاده میکنن من برای شکایت به بازرسی نیروی انتظامی رفتم چون پارتی دارد نگذاشته وارد بشم چون مامورین این برنامه هم توای این داستان بودن پول خورد من زیر نظر گرفتند مزاحمت شب نصفه شب ندارن من اذیت میکنن چه راهی وجود داره من بتوان جلو این داستان بگیرم و در حال حاضر در جستجو هستند تو این منطقه زیر خاکی فراوان وجود داره اینا حالا حالا کار دارند پشت خونه ما زیر خاکی پیدا کردن این زیر خاکی خیلی پولش میشد خیلی شریک هستند تو این برنامه یک نفری که با من مشکل داشته تو این برنامه بود جز اولین کسانی بود تو این راه و برای اذیت کردن من هرروز از یک برنامه به دلیل زیاد بودنش استفاده میکنن من برای شکایت به بازرسی نیروی انتظامی رفتم چون پارتی دارد نگذاشته وارد بشم چون مامورین این برنامه هم توای این داستان بودن پول خورد من زیر نظر گرفتند مزاحمت شب نصفه شب ندارن من اذیت میکنن چه راهی وجود داره من بتوان جلو این داستان بگیرم و در حال حاضر در جستجو هستند تو این منطقه زیر خاکی فراوان وجود داره اینا حالا حالا کار دارند
سلام بامراجعه به دفترخدمات قضایی ویا دادسرا محل زندگی خود علیه افرادی که برایتان مزاحمت ایجاد میکنند طرح شکایت کنیددرصورت نیاز به مشاوره باپرداخت حق الزحمه درخدمتیم. سلام بامراجعه به دفترخدمات قضایی ویا دادسرا محل زندگی خود علیه افرادی که برایتان مزاحمت ایجاد میکنند طرح شکایت کنیددرصورت نیاز به مشاوره باپرداخت حق الزحمه درخدمتیم.

ارتباط با من


سیدابوالقاسم قاسمی پطرودی

ایمیل:

hajghaseml.5601@gmail.com

آدرس:

ساری خ قارن روبروی قارن 18

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.