زين العابدين اسماعيل پور

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

8295

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق قضایی

شهر:

تهران

درباره من

فارغ التحصیل از دانشگاه تهران
کارشناس حقوق قضایی
بیس از ده سال سابقه وکالت در تهران و سراسر کشور

سوابق


-

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع

مشاوره ها


1399/12/26
عدم انجام تعهدات کابینت کار - سلام. برای خونه کابینت نصب کردم. بنده با نصاب قرارداد ورق هایگلاس نوشتم ولی ایشون نصف کار رو ورق ام دی اف نصب کرده و بنده مبلغ دستمزد را یک فقره چک دادم و بعد از این که کارشون رو فهمیدم مبلغ چک رو واریز نکردم و ایشون چک رو برگشت زده است. بنده چه شکایتی باید بکنم؟ ممنون.
سلام
چنانچه قرارداد مکتوب فیابین تنظیم شده باشد میتوانید با دادخواست متقابل الزام به تعهد او را مطابق قرارداد ملزم به انجام کار نماید.
موفق باشید!
1399/12/26
تشخیص رابطه جنسی با پرده بکارت ارتجاعی - سلام. من پردم ارتجاعی دارم و تا حالا دو بار رابطه دخول داشتم و خونی از من نیومده است.
الان بروم دکتر زنان تشخیص میدهد که من رابطه داشتم یا نه؟ میتونم برگه سلامت بگیرم یا نه؟ چه مدت رابطه دخول نداشته باشم به حالت اولیه برمیگردد؟
.
سلام
ملاک ، تشخیص پزشکی قانونی است.
1399/12/26
اثبات خرید ملک - سلام. اینجانب 12 سال پیش طبقه دوم خانه خواهرم را با برادرم شریکی خریده ایم تا 4 سال پیش به خاطر مادرم که خانه نداشت من مجبور شدم دور از چشم شهرداری روی پشت بام خانه ای خودم سوئیت کوچکی درست کنم و خودم ساکن بشوم و طبقه پایین رو به مادرم بدهم. بعد از یک سال با همسرم دچار مشکل شدم و کار به طلاق کشید و مجبور شدم مهریه بدهم. طوری شد که دیگر داشتم میرفتم زندان از اون جایی که خواهرم نمیگذاشت من خونه ی خودم رو به غریبه بفروشم، مجبور شدم به خودش نصف قیمت بازار بفروشم و بعد از یک سال مادرم رو از اون خونه بلند کرد. الان هم به من گیر میدهد و میگه باید از خونه بلند بشوی. من الان با زن و بچه با کارگری چطوری میتونم از خونه ای خودم بلند بشم. هیچ مدرکی هم از روز اول که بالا رو از خواهرم خریدم ندارم. لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.
سلام
بنظر نمی آید قابل اثبات باشد ، اگرچه با استناد به شهود و اسناد و مدارک و رسیدهای هزینه های ساخت و ساز (مرتبط به ملک) شاید شانسی برای اثبات ادعای شما وجود داشته باشد.
موفق باشید !
1399/12/26
کارت بانکی - سلام وقت بخیر. من از یکی کارت بانکی گرفتم. الان بعد از 3سال متوجه شدم مبلغ یک میلیون از حسابم برداشته. و الان کارت را مسدود کرده. من میتونم کاری کنم که بتونم هم اون پول رو بگیریم هم مبلغ 7میلیون که داخل کارت هست. راهی هست. یا باید بیخیال بشم... چند نفر گفتن. کارت بنام اونو کاری از دستت برنمیاد..میخوای بری شکایت کنی که بگی این آقا کارتی که بمن داده الان مسدود کرده..

بزار ساده تر بگم.
مثلا من یه کارت بنام خودم باز کردم و دادم به شما و بعد از مدتی یه مبلغی ازش برداشتم و بعد مسدود کردم کارت رو . شما چکار باید کنید. میتونی از من شاکی بشی. یا دستت بجای بند نیست.....
سلام
ادعای شما تقریبا غیر قابل اثبات است.
موفق باشید!
1399/12/26
خودرو اتاق تعویض - با سلام. پرایدی را سال گذشته خریداری نمودم و کارشناسی بردم و حتی در مرکز تعویض پلاک هم کارشناسی شد و مشکلی نداشت و سند به نام من شد. بعد از گذشت یک سال ماشین را برای تعمیر بردم تعمیرکار تشخیص داد اتاق تعویضی است. برای اطمینان به کارشناسی مجدد بردم و کارشناس نیز تعویض اتاق را تایید کرده است. به فروشنده مراجعه کردم اما ایشان حاشا کرد. حالا باید چی کار کنم؟ آیا این ماشین توقیف میشود؟ چگونه میتوانم خسارتم را از فروشنده بگیرم؟
سلام
در فرض موضوع با استناد به نظر کارشناس رسمی دادگستری می توانید مطالبه مابه التفاوت و یا معامله را فسخ نمایید.
موفق باشید!

ارتباط با من


زين العابدين اسماعيل پور

ایمیل:

tika6268@gmail.com

آدرس:

تهران - خ 17 شهریور - نرسیده به میدان خراسان - کوچه جعفری - پلاک 2

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.