عیسی مقدم

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

775

آخرین مدرک تحصیلی:

دکترا حقوق خصوصی

شهر:

رشت

درباره من

وکیل پایه یک دادگستری ، دکترای حقوق خصوصی و عضو هیئت علمی دانشگاه.

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری، ورشکستگی، اختراع، آثار ادبی و هنری و …

مشاوره ها


1399/12/23
سرقفلي - ايا صاحب سرقفلي بايد به مالک براي تغيير شغل پول بدهد؟
با سلام
گرفتن رضایت مالک برای تغییر شغل با پرداخت پول یا بدون پرداخت پول ضروری است.
1399/12/21
ازدواج - سلام خسته نباشید
من دختری 16ساله هستم پدر و مادرم 3ساله طلاق گرفتن و حضانت من به عهده مادرم بوده و الان 7ماه شده که پدرم فوت کرده میخوام بدونم برای ازدواج به اجازه چه کسی نیاز است.
لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
سلام
اگر جدپدری ندارید به اجازه کسی نیاز نیست.
1399/12/20
کیفری. مالک و مستاجر - سلام. پدرم از سال 1360یک ملک تجاری (نانوایی) اجاره کردند با توجه به اینکه در آن تاریخ فقط یک برگه اجاره به مالک داده میشده پدرم برگه یه رسیدی ندارد. در سال77مالک فوت کردند و همسر ایشان از پدرم به صورت شفاهی خواستار ماندگاری پدرم شدند. لیستهای بیمه نزد مالک ولی پرداختی بیمه به صورت نقدی توسط پدرم انجام میشده تا پدرم بتواند از بیمه و بازنشستگی استفاده کند و یک برگه دست نویس در سال 74 از پدرم گرفته شده که تا آن تاریخ کلیه حق و حقوق خود را دریافت نموده است. مدارک پدرم یک شناسنامه کار که در ان پدرم کارفرما با حقوق 9هزارتومان تعیین شده و یک برگه وزارت کار که با حضور مالک (همسر) صادر شده که پدرم مستاجر و کارفرما میباشد. یک نامه توقیف اموال از طرف بیمه به پدرم داده شده در پرداخت جریمه دیرکرد پرداخت حق بیمه (پدرم کارفرما معرفی شده با استناد به برگه صادره از طرف وزارت کار یا (داشتن اجاره نامه مالک) و پدرم یک دو سال آخر بیمه را به صورت خویش فرما (آزاد) پرداخت کردند تا بازنشسته شوند. حالا مالک کتمان حقیقت کرده و میگویند شما امانت دار مغازه بوده و از کارکرد مغازه به بنده پولی را پرداخت میکنید و مستاجر نمیباشید آیا به پدر بنده حق و حقوقی تعلق میگیرد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
با سلام
حق کسب و پیشه و تجارت پدرتان محفوظ است.
1399/12/19
تمدید قرارداد اجاره - با سلام بنده یک واحد تجاری از موجر کرایه کردم و در قسمت توضیحات نوشته شده است که در صورت توافق مستاجر با موجر برای سال دوم ده درصد به کرایه اضافه شود ولی اکنون بعد از پایان قرارداد سال اول موجر گفته باید ملکم را تخلیه کنید. خواستم بدانم آیا امکان دارد که ایشان بتوانند با وجود اینکه در قسمت توضیحات نوشته شده دو ساله قرارداد کرده است تقاضای تخلیه کند ؟
با سلام
اگر در قسمت مدت اجاره نامه، مدت اجاره دوسال نوشته شده باشد نمی تواند، ولی اگر یکسال نوشته شده باشد و در قسمت توضیحات اضافه شده باشد که در صورت توافق موجر و مستاجر اجاره برای سال دوم با افزایش ده درصد تمدید می شود، می تواند درخواست تخلیه کند.
1399/12/18
مهریه - ایا پس از پرداخت مهریه قانونی که امروز 110 سکه هس مابقی اموال همسر صرفا قابل توقیف بوده و ایا عملا بدست زوجه خواهد رسید؟ چون به صورت ظالمانه قبل از دادخواست طلاق از طرف زوج تمام اموالش را به نام دیگری منتقل کرده بوده..... ایا توقیف حقوق همسر تا سقف 110 سکه میباشد؟
با سلام
گرفتن مهریه از اموال همسر محدودیت ندارد و برای بیشتر از 110 سکه هم امکانپذیر است.

ارتباط با من


عیسی مقدم

ایمیل:

issamoghaddam2@yahoo.com

آدرس:

رشت، سبزه میدان، ضلع غربی میدان، کنار مخابرات، ساختمان ارم، طبقه چهارم، واحد 13

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.