محمدرضا ایروانی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

10317

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق قضایی

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1400/5/11
عدم پرداخت بیمه بیکاری و بهانه تحقیق از محل کار - با سلام. انتهای سال 99 شرکتی که بنده بیش از 15 ماه به صورت تمام وقت داخلش کار میکردم اقدام به تعدیل بیش از 20 نفر نمود. حدود 15 نفر از دوستان مشمول حقوق بیکاری اقدام کردند که از بین این تعداد به غیر از بنده و یک شخص دیگه بعد از 3 ماه دریافت مقرری شروع شد.
به تامین اجتماعی مرتبط رجوع کردم و گفتن چون شرکت بیش از حد تعدیل کرده ما باید تحقیق و تفحص کنیم. می پرسم چرا واسه اکثریت غالب اوکی شده و فقط واسه ما 2 نفر نشده میگن چون سیستم به صورت خودکار گزینش میکنه که واسه کی رو هولد کنه.
الان بیش از 5 ماه میگذره و با توجه به تغییر محل شرکت بنده افتادم تو پروسه پاسکاری
میخواستم بدونم چه راهی واسه تسریع این موضوع بهم پیشنهاد میفرمایید؟
سلام
به دیوان عدالت اداری شکایت کنید
1400/5/11
استرداد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور از کارفرما - با سلام و خسته نباشید. بعد تایید مشاغل سخت و زیان آور برای بازنشستگی ام فیش 21 میلیون حق بیمه سخت و زیان آور از طرف سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت و طی مراحل بازنشستگی صادر شد که برابر مواد 36 و 76 تامین اجتماعی به عهده کارفرما می باشد ولی متاسفانه کارفرما از پرداخت مبلغ امتناع کردند و مجبور شدم خودم پرداخت نمایم تا بازنشسته بشوم. جهت استرداد مبلغ از طرف کارفرما به دادگستری دادخواست دادم با هزینه 6/500 هزار تومان ولی متاسفانه با رد دادخواست و دعوی از طرف قاضی شعبه مواجه شدم. این در حالی میباشد که همکاران بازنشسته قبل از من به همین روال و گرفتن حکم دادگاه و اجرای حکم مبلغ را از کارفرما باز پس گرفتند. برای اعتراض به رای دادگاه به دفتر قضایی مراجعه کردم که اعلام کردند بایستی 1/200 میلیون تومان برای اعتراض پرداخت کنم که به دلیل تنگنا مالی نتونستم اعتراض به رای بدهم. حال با این اوصاف برای بازپس گرفتن مبلغ من چی کار میتونم بکنم؟ ممنون میشوم که راهنمایی کنید.
سلام
اعسار از پرداخت هزینه دادرسی بدهید
1400/5/11
حقوق مجاورین کوچه خاص - باسلام و خداقوت. چطور میشود حقوق مجاورین کوچه خاص را مشخص کرد اعم از درب پنچره نصب تجهیزات مثل کولر و لوله و اتصالات اب گاز و حق آبچک ؟
سلام
با جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری
1400/5/10
گذاشتن وثیقه - سلام وقت بخیر، سند ملکم رو برای برادرم گذاشتم بابت بدهی، البته پسرش عدد واقعی رو بمن نگفت و تو دادگاه متوجه شدم 700میلیونه و گفته بود 160 بدهکاره و تو عمل انجام شده موندم . دو ماه وقت داده دادگاه حالا اگر نتونه سر وقت بدهی رو بده و خودشو معرفی کنه باز خونه من ضبط میشه یا خیر؟ متشکرم.
بله ضبط و در مزایده به فروش میرسه
1400/3/26
مسکن ملی - با سلام ، من و همسرم هیچ زمین و ملکی نداشتیم و نداریم ، پدرشوهرم سنشون بالاست و همه اموالی که داشتن به نام همه بچه ها زدند ولی هیچ سندی مخصوص همسر من نیست یعنی هیچ ملک و خونه اختصاصی ندارد و برا همین استعلام مسکن ملی برای ما قرمز آمده لطف کنید پاسخ دهید باید چگونه اقدام کنیم چون الان مستاجریم ....
اشخاص در زمان زنده بودنشان نسبت به اموال خودش حق همه گونه اقدامی را دارند و از عملکرد ایشان نمیتوان اقامه دعوی نمود

ارتباط با من


محمدرضا ایروانی

ایمیل:

Iravanimohammad@Gmail.com

آدرس:

تهران بزرگراه رسالت شرق(شهید سلیمانی) بین مترو باقری و علم و صنعت جنب پمپ بنزین ساختمان برج سبز پلاک 1 طبقه چهارم واحد نه

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.