سعیده مهرریزی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

مشاوره ها


1400/5/6
تصادف فراموشی - باسلام و خسته نباشید ممنون میشم راهنمایی کنید دوماه پیش یکی از دوستان نزدیکم با یه بنده خدایی که پیاده در حال عبور از خیابان بوده تصادف کرده و ایشون و جهت مداوا کردن به بیمارستان میبره زخمها سطحی بودن ولی ایشون فراموشی گرفته حتی اسم خودشم نمیدونه مدارک باهاش نبود یا اگه بود دزدیدن گوشی هم همینطور این دوست ما گیر کرده سوالم اینه که دوست بنده باید از ایشون نگهداری کنه خرجو مخارجشو بده تا هر وقت که حافظش برگرده چون آگهی هم کرده و ولی خبری نشده باسپاس از شما
سلام.بله هزینه ها با دوست شماست
1400/5/6
تخریب اموال - سلام
همسایه بنده اقدام به تخریب اموال خودم و پدرم کرده و ماشین هردومونو خط انداخته
شاهد نداریم ولی خودش به پدرم گفته که کار خودش بوده
آیا راهی برای اثبات کارش هست؟
سلام بله شکایت کنید واز سوگند استفاده کنید
1400/5/6
احراز سکونت برای همسر - با سلام خانوم بنده تو قرعه کشی ماشین برنده شده و من هم از محل کارم تو تهران نامه گرفتم که تو شهرک سازمانی سکونت داریم آیا میتونم خودم نامه رو ببرم تعویض پلاک و براشون برگه احراز سکونت بگیرم خودشون شهرستان هستند و امکان اومدن ندارن
سلام خودشون باید مراجعه کنند.
1400/5/1
اخاذی با تهدید به انتشار عکس - سلام. من حدود هفت ماه با یک آقایی رابطه داشتم و یک بار هم رابطه جنسی داشتیم. ایشون بعد از چند ماه ادعا میکند من پرده نداشتم و دختر نیستم. میخواهد این موضوع رو به خونواده ام اطلاع بدهد و با بستگان من هم در ارتباط هست. این طور که معلوم هست میخواهد این صدای ضبط شده رو به همراه عکس ها و چیزهای دیگری که از من دارد پخش کند و برای خونواده و اقوام من بفرستد و قطعا این کار عواقب بدی برای من در پیش دارد. این آقا کلی عکس و صدای ضبط شده از من دارد. ( البته این طور که خودش میگوید چیزهای دیگری هم دارد) و برای این که چیزهایی که از من دارد رو از بین ببرد دو میلیون پول میخواهد و 15 روز هم وقت داده است. خانواده من بعد از شنیدن این موضوع قطعا با من برخورد میکنند برای همین من هنوز به آن ها چیزی نگفتم و راستش رو بخواهید گیج شدم و نمیدونم باید چی کار کنم. من دو میلیون پول ندارم که به او بدهم و جرئت این که این موضوع رو با خانواده ام در میان بگذارم رو هم ندارم. از طرفی دیگر زمان دارد میرود و باید یک کاری بکنم. خواستم بدونم پدر من بعد از شنیدن این که من پرده ندارم میتواند از من آزمایشی بگیرد؟ ( من 14 سال سن دارم ) و این که من با این آقا چی کار باید بکنم؟
الان درست ترین کار چی هست؟ در ضمن من میخواهم قبل از خانواده ام از بکارت خودم مطمئن بشوم.
سلام به پزشک زنان برای معاینه مراجعه کنید شاید پرده بکارت حلقوی داشته باشبد.ضمنا از این اقا بابت اخاذی میتونید شکایت کنید.
1400/5/1
مشکوک بودن به داشتن پرده بکارت - من آقایی 30 ساله ام . با خانومی دوشیزه 28 ساله ازدواج عاشقانه کردم. بعد از عروسی در شب اول زفاف و همبستری من با همسرم , بدن و واژن خانمم دایم منقبض و تنگ میشد و همش اظهار درد میکرد . میگفت ببین چقدر خوب و پاکم ..... خلاصه دخول انجام نشد .. و یک هفته بی هیچ ارتباطی گذشت و بنده هم جهت ماموریت شغلی آن هفته را شهرستان دیگر رفتم . تا اینکه پس از برگشت خانمم گفت نگران نباش در این یه هفته که نبودی من دایمم با انگشت به دا خل واژنم میکردم تا باز شه و دیگه تنگ نباشه و واسه دخول اذیت نشیم ... بله درسته اینبار ما کامل نزدیکی کردیم اما با اینکه اولین نزدیکیمون بود هیچ خونی نیامد ... و خانمم هم با خیال راحت گفت در همان یک هفته پرده با انگشت خودش پاره شده .. واسه همین الان خون نمیاد...... من به روی خودم نیاوردم . و داستانش را قبول کردم....هرچند الان چند سال از زندگیه مشترکمون میگذره و دختری 4 ساله داریم. اما همیشه در تمام مدت زمان همبستر شدن هامون چشم هاشو میبنده و کاملا واضحه که با تمرکز به تصورات یا خاطراتی میخواد ارضا شه نه شخص وجود بنده ..... واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم و تو خودم بریزم ... با اینکه عاشق هم هستیم اما یقین دارم پنهان کاره و داره کلاه بزرگی سرم میره ... راهنمایی کنید با این زن چکار کنم ؟
سلام اگر به پاکی ایشون شک دارید شکایت رابطه نامشروع کرده وهردو به پزشکی قانونی برید تا ساعت های دقیق دخول رامشخص کرده که ایا باشمابوده یا شخص دیگری. ضمنا میتونید تقاضای بررسی وپرینت پیامها وتماسهای ایشون رو بدید.ضمن اینکه داستانی که ایشون درمورد پرده بکارت خود بشما گفتن دور از ذهن وعجیب بنظر میرسه.

ارتباط با من


سعیده مهرریزی

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.