ابوالفضل خان زاد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

48477

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق - برق

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

مشاوره ها


1400/1/30
فحاشی - سلام.
مدير قبلى ساختمان ما ٣ ماه پيش بدون رعايت قوانين تملك آپارتمان ها و بدون اطلاع ساكنين، مسئوليتش را به يكى از ساكنين تحويل داد. بدون تحويل دفاتر مالى و بدون بستن حساب هايش.
ساكنين از مدير قبلى و جديد توضيح خواستند كه مدير قبلى هيچ جوابى به هيچ كس نميدهد. برخورد مدير جديد بسيار خارج از نزاكت و سركوب گرانه است.
من يك پيامى به ايشان فرستادم و ضمن اشاره به قوانين انتقال مديريت، يادآورى كردم كه تحويل مديريت از مدير قبلى بدون دريافت دفاتر و بستن حساب هايش در تراز سال ٩٩ اشكال ايجاد ميكند و به
ايشان توصيه كردم خودشان هم با يك وكيل مشورت كند.
ايشان نه تنها پيام هايى با لحن و ادبيات عصبانيت براي من فرستاد بلكه با داد و بيداد، قلدرى و فحاشى پشت درب آپارتمان ما اصرار به باز كردن درب ميكرد كه البته نه جواب او داده شد و نه درب
به روي او باز شد. يكى از همسايه ها او را ديد و به كنارى برد. وقتى از آن همسايه پرسيدم آيا به او تذكر داد كه داد و بیداد و ... درست نيست، همسايه گفت من نشنيدم.

لطفا توصيه تان را براى اين گونه موارد بفرماييد.

متشكرم.
با سلام در صورت صلاح دید میتوان با طرح شکایت کیفری توهین و تهدید به احقاق حق شما پرداخت در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید.
09124156687
1400/1/30
غبن فاحش - با سلام. حداکثر زمان لازم برای ثبت دادخواست غبن فاحش چقدر است؟
با سلام اعمال خیار غبن فاحش نیازمند رعایت فرصت اعمال آن میباشد و این فرصت عبارت است از به فوریت به محض اطلاع از خیار .همین امر موجب میگردد تا فسخ از طریق اعمال خیار غبن از جمله دعاوی حقوقی بسیار تخصصی باشد در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید.
09124156687
1400/1/30
تکلیف مستاجر در صورت عدم حضور موجر برای دریافت اجاره - سلام. اگر یکی از دو موجر جهت دریافت سهم الارث خود از اجاره بها مغازه مراجعه نکند، تکلیف مستاجر چیست و باید چی کار کند؟
با سلام شما میتوانید ابتدا یک احضار نامه به موجر تقدیم کرده و در صورت استنکاف مجدد موجر از دریافت اجاره بها مبلغ اجاره را به حساب صندوق دادگستری واریز نمایید.در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید.
09124156687
1400/1/30
پس گرفتن زمین زراعی - باسلام و خسته نباشید

پدر بنده 3/5 هکتار زمین کشاورزی را که هیئت مشاع 7 نفره استان مرکزی داده را فروخته به یکی از اهالی روستا. بعد از فوت پدر گشتیم دیدیم زمین را که هیئت 7 نفره داده. طبق یک برگ سند موقت واگذاری زمین نوشته هیچ گونه حق فروش و واگذاری زمین را ندارید. در ضمن سند قطعی به ما ندادند و پیگیر هستیم.
حالا با این شرایط میشود زمینمان را پس بگیریم و بین وارث تقسیم کنیم یا خیر؟
خیلی ممنون میشم جواب بنده را بدهید
باتشکر و سپاس فراوان
با سلام بله با استفاده از راهکارهایی مخصوص حقوقی میتوان قصد شما را حاصل کرد در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید.
09124156687
1400/1/30
ایجاد مزاحمت - با سلام
ما در یک منزلی زندگی میکنیم که به همراه پدرم یک واحد هم مستاجر داره ، چند وقتی هست که روی ماشین پدر مدام خش میندازن و از اونجایی که ماشین کلا بیرون نرفته و رفت امدی هم نبوده مطمئن هستیم کار مستاجره و جدیدا هم لباسایی که پهن میکنن که خشک بشه سوراخ میکنه از اونجایی که مدرک محکمی برای اثبات ندارم ولی خودمون مطمین هستیم کار اونه چیکار باید بکنیم ؟
میتونیم از طریق قانونی اقدام کنیم
با سلام بله میتوان از مراجع قضایی برای احقاق حق شما اقدام نمود در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید.
09124156687

ارتباط با من


ابوالفضل خان زاد

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.