اکرم مانیان

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

3332

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق

شهر:

اصفهان

درباره من

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و ...

مشاوره ها


1399/7/8
مقصر تصادف خودرو با موتور - سلام. من در جاده شهری در حال حرکت بودم. ایستادم و حواسم به سمت چپم نبود. میخاستم دور بزنم و در حال دور زدن یک ماشینی زده کمک فنر عقب موتور من. خط ترمز ماشین سمند نزدیک به 13متر بود. جاده هم جاده بین شهری و روستایی بود. سبقت هم ممنوع بود. حالا افسر زده مقصر 100 درصد. به نظر شما چه حکمی داره کلا و چگونه میتوان اعتراض کرد؟
درخواست نظر کارشناسی بکنید
1399/7/8
مهریه زن بعد از فوت شوهر - با سلام. خواهرم از همسرش طلاق گرفته 1/4حقوق ماهیانه به حساب واریز میشه و همسرش هنوز خانمی نگرفته. آیا با فوت همسرش اقساط مهریه قطع خواهد شد.
2_ مادرم مستمری بگیر پدر مرحومم بود وحدود 8 ماه پیش مادرم هم فوت کرد. آیا ما می‌توانیم در خصوص دریافت حقوق پدر مرحومم برای خواهرم اقدام کنیم؟
سلام . اگر شوهرشون ماترک ندارند بله قطع میشه .. حقوق پدر هم در صورتی که شاغل نباشند قابل دریافته
1399/7/8
عنوان شغلی در لیست بیمه - سلام. من به مدت 8 سال هست در یک شرکت خصوصی به عنوان حسابدار با مدرک کارشناسی ارشد کار میکنم. ولی سمتی که در بیمه برای من رد شده کارگر هستش. از نظر دریافتی در آینده، از نظر بازنشستگی و یا بیمه بیکاری و هم از نظر سابقه کاری، چه ضررهایی داره؟
پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم.
از کارفرما بخواهید عنوان شغلی تون رو تغییر بدهند و اگر نکردند به اداره ی کار اعلام کنید
1399/7/8
سن قانونی عمل بینی - سلا. من متولد 1382/6/26 هستم. برای عمل چه موقع خودم میتونم بدون اجازه پدر انجام بدم. اگه 26 بگذره میتونم یا بعد از سال 99 میتونم؟
معمولا جراحان پلاستیک افراد زیر هجده را عمل نمی کنند
1399/7/8
فوت نوزاد در اثر قصور پزشکی - با سلام. محرم 96 به دلیل قصور پزشکی فرزندم رو در حین زایمان از دست دادم. طی کالبد شکافی که کردن و نمونه هایی که از فرزندم گرفتن مشخص شد فرزندم به دلیل دفع مکونیم و بسته شدن راه های اکسیژن
دچار ایست قلبی شده. روند زایمانم هم به این صورت بود که اصلا دکتر بالا سرم نيومد و شب کیسه آبم ترکید بچم مدفوع کرد. زنگ زدن دکتر و گفت موردی نداره و طبیعی و بعد از دو روز، مجبور به سزارین من شد. حکم نظام پزشکی به این صورت بود که قصور پزشک محرز است. 1. به دلیل فوت نوزاد 2. تحمیل عمل سزارین بدون اندیکاسیون بعد از فوت نوزاد. دکتر علاوه بر این توبیخ شد و درج در پرونده پزشکی. کار من نظام پزشکی تمام شده و پرونده به دادگاه فرستاده شده. سوال من این است چرا نظام پزشکی میزان قصور مشخص نکردن. و از نظر شما میزان قصور چند درصد می باشد؟ سوال دوم این که این جور پرونده ها چقدر طول میکشد؟
سلام . به استناد تخلف پزشکی می تونید در دفتر خدمات الکترونیک قضایی تحت عنوان قصور پزشکی شکایت کنید

ارتباط با من


اکرم مانیان

ایمیل:

akrammanian7@gmail.con

آدرس:

اصفهان . میمه . خیابان شهید واحد

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.