آرمان رستمی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

3353

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق

شهر:

اصفهان

درباره من

در خصوص دعاوی بیمه ای اعم از شخص ثالث،بدنه،مسولیت،و دعاوی ملکی ، تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی و دعاوی کیفری و دعاوی راجع به اسناد و مشاور حقوقی

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/7/20
خرید ملک مزایده ای - سلام.
بنده ملکی را که شخصی در مزایده برنده شده را خریداری کردم.
حال این ملک به دلیل این که صاحب ملک فوت کرده و چون بچه نداشته و فقط یک بچه ی پرورشگاهی داشته و این ملک به اون میرسه.خواهر و برادرهای مالک شکایت کردن و پس از چند سال دادگاه ملک رو مزایده گذاشته و به بالاترین قیمت فروخته. الان بنده خریدم و دادگاه سند رو به نام شخصی که مزایده رو برنده شده انتقال میده و من از اون شخص خریداری کردم. ایشون هم به نام من انتقال میده. آیا امکان داره کسی از وراث بتونه ادعایی در موردش داشته باشه یا ابطال مزایده بشه یا هر ادعایی دیگر نسبت به این ملک بکنه؟
درود ابطال مزایدهبستگی به شرایطمزایده داره اگر صحت مزایده تایید شده و انتقال صورت گرفته بعید میشود این فرض را به ذهن اورد
1399/7/20
عدم انتقال سند خودرو توسط فروشنده - سلام. مهرماه 97، اقدام به معامله خودرو چانگان 96 با پژو 206 مدل 89 نمودم.
معامله به صورت سوئیچ به سوئیچ انجام گرفت و مبلغ 89 میلیون تومان از طرف صاحب پژو به حساب بنده واریز شد.
لازم به ذکر است که هیچ قولنامه و نوشته ای بین طرفین نوشته نشده اما دو شاهد از طرفین حضور داشتند و خودرو ها با اسناد مربوطه با هم مبادله شد.

بعداز حدود یکی دو ماه، طرفین در شماره گذاری حاضر شدیم و فک پلاک نموده و برگ سبز خودرو و کارت خودرو جدید برای هر کدام صادر شد.
بعد از شش ماه با درخواست خریدار چانگان، اقدام به انتقال سند رسمی در محضر نمودم و ایشان همان لحظه خودرو چانگان را فروخت.

اکنون بعد از دوسال، به طرف معامله که سند کمپانی 206 به نام ایشان می‌باشد، درخواست تنظیم سند را نموده ام.
متاسفانه ایشان امتناع می نمایند.
اکنون به چه صورت میتوانم سند محضری را به نامم بزنم؟
یادآور می شوم سند سبز و پلاک و کارت خودرو به نامم می‌باشد.
سپاسگزارم.
با درود خریدار پژو علیه تمام فروشندگان تا مالک اصلی اقدام به طرح دعوی الزام به تنظیم سند نماید
1399/7/20
تعویض پلاک - سلام موتور مزایده برگه مزایده داشته باشد باید مدلش چند باشد که بتوانیم تعویض پلاک باشه از مدل چند به بالا بگیرم؟؟؟؟؟؟
با درود این موارد را از پلیس راهور پیگیری کنید
1399/7/20
توقیف خودرو - با سلام و خسته نباشید. بنده 5 روز پیش ماشینم توقیف شده وقتی به اجرای احکام مراجه کردم، گفتند که بانک به علت بدهی ماشین رو توقیف کرده و برای رفع توقیف باید بدهی به بانک که 7 میلیون است را پرداخت کنید. در حالی که ماشین سه دست گشته و بنده هم قولنامه و هم وکالت دائم برای تعویض پلاک دارم. از سال 92 تا الان ولی تعویض پلاک نکرده ام و بدهی مال صاحب اول ماشین است نه من. میخواستم بدانم الان من باید چکار کنم تا بتونم رفع توقیف کنم؟ در ضمن من خودم اصفهانم و ماشین از اجرای احکام کرج توقیف شده. لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان.
درود
شما میتوانید اعتراض ثالث کنید و پس از رسیدگی خودرو شما ازاد خواهد شد البته اگه بتوانید در محکمه گفته های خود را اثبات کنید
1399/7/20
مطالبه خسارت آتش سوزی خودرو - سلام. همسرم صافکار هست ماشین مشتری رو برای صافکاری گرفته بود داخل یک گاراژ گذاشته بود. این ماشین بین دو ماشین بوده و داخل این ماشین رو آتش زدن داخل ماشین کلا سوخته فقط این ماشین سوخته. آتش نشانی گفته ماشین رو آتش زدن. شیشه ماشین پایین بوده همسرم میگه امکان نداره و حالا صاحب ماشین شکایت کرده و خسارت ماشین رو میخواد. هیچ طور هم کنار نمیاد. ماشین اچ سی کراس مدل 97 هست کلا 60 درصد ماشین سوخته و ماشین 170 میلیون بیمه بدنه داره. حالا تکلیف ما چی میشه؟
با درود مالک میتواند از بیمه بدنه استفاده کنه و نهایتا بیمه به شمامراجعه میکند
شما باید ثابت کنید که تعدی و تفریطی در نگهداری خودرو انجام نداده اید

ارتباط با من


آرمان رستمی

ایمیل:

armanrostami2010@gmail.com

آدرس:

..........

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.