مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1399/4/11
سایه اندازی ساختمان همسایه - با سلام و عرض خسته نباشید. همسایه بنده به طول دو و نیم متر بیشتر از اینجانب در طبقه همکف و اول از ساختمان بنده پیشروی داشته و در حال ساخت است و با توجه به روابطی که دارد نتوانستم جلوی ساخت و ساز را بگیرم. آیا بنده میتوانم جهت افت ارزش ساختمان و سایه اندازی از او شکایت و ادعای خسارت کنم؟ برای اینکار چیکار باید بکنم؟ با سلام و عرض خسته نباشید. همسایه بنده به طول دو و نیم متر بیشتر از اینجانب در طبقه همکف و اول از ساختمان بنده پیشروی داشته و در حال ساخت است و با توجه به روابطی که دارد نتوانستم جلوی ساخت و ساز را بگیرم. آیا بنده میتوانم جهت افت ارزش ساختمان و سایه اندازی از او شکایت و ادعای خسارت کنم؟ برای اینکار چیکار باید بکنم؟
بسمه تعالی باسلام آیا مطابق پروانه ساخت کرده یا خیر؟ اگر مطابق پروانه ساخته مسلما خیر اگر مطابق پروانه نساخته می تونید به شهرداری مراجعه کنید تا در کمیسیون مطرح بشه. بسمه تعالی باسلام آیا مطابق پروانه ساخت کرده یا خیر؟ اگر مطابق پروانه ساخته مسلما خیر اگر مطابق پروانه نساخته می تونید به شهرداری مراجعه کنید تا در کمیسیون مطرح بشه.
1399/4/11
طلاق به دلیل اعتیاد - با سلام بنده حدود 4 ماه هست که با همسرم به دلیل اعتیاد دعوا داریم. و حالا به دلیل اقرار خودم رای قاضی به نفع خانم داده شده با توجه به اینکه بنده در حال حاضر 5 ماه هست که پاک هستم و چیزی مصرف نمیکنم ایا میتوانم از خود دفاع کنم ؟ با سلام بنده حدود 4 ماه هست که با همسرم به دلیل اعتیاد دعوا داریم. و حالا به دلیل اقرار خودم رای قاضی به نفع خانم داده شده با توجه به اینکه بنده در حال حاضر 5 ماه هست که پاک هستم و چیزی مصرف نمیکنم ایا میتوانم از خود دفاع کنم ؟
به نام خدا باسلام در صورت صدور رای بدوی می تونید در فرجه قانونی اعتراض ( تجدید نظر خواهی ) کنید و در اعتراضتون بصورت مستند به این موضوع اشاره کنید. ضمنا بنویسید اعتیادی که داشتم مضر به وضعیت زندگی نبود و الان هم مدت نسبتا طولانی است که ترک کردم و هیچگونه استعمال مواد مخدر نداشتم. به نام خدا باسلام در صورت صدور رای بدوی می تونید در فرجه قانونی اعتراض ( تجدید نظر خواهی ) کنید و در اعتراضتون بصورت مستند به این موضوع اشاره کنید. ضمنا بنویسید اعتیادی که داشتم مضر به وضعیت زندگی نبود و الان هم مدت نسبتا طولانی است که ترک کردم و هیچگونه استعمال مواد مخدر نداشتم.
1399/4/11
در مورد با شکایت جهاد کشاورزی - باسلام بنده یک ملک 1000متری را با مجوز فنس کشی از جهاد و پروانه ی از شهرداری گرفتم که به اشتباه دیوار کشی 2 متر و 40 سانتی کردم مدته 1ساله و درختان 3ساله داره اتاق هم فقط دیوارهاش رو کشیدم به متراژ 3×4 ولی سقف نزدم هیچ گونه ساخته دیگه ایم نداره الان 2 روزه جهاد ازم شاکی شده ابلاغی برام اومده میخاستم ببینم آیا تخریب میکنند؟ باسلام بنده یک ملک 1000متری را با مجوز فنس کشی از جهاد و پروانه ی از شهرداری گرفتم که به اشتباه دیوار کشی 2 متر و 40 سانتی کردم مدته 1ساله و درختان 3ساله داره اتاق هم فقط دیوارهاش رو کشیدم به متراژ 3×4 ولی سقف نزدم هیچ گونه ساخته دیگه ایم نداره الان 2 روزه جهاد ازم شاکی شده ابلاغی برام اومده میخاستم ببینم آیا تخریب میکنند؟
به نام خدا باسلام احتمال صدور حکم تخریب وجود داره. به نام خدا باسلام احتمال صدور حکم تخریب وجود داره.
1399/4/11
تصادف رانندگی - سلام.
من پارسال تصادف کردم داخل ماشین غیر مقصر بودم من از راننده خودم شکایت کردم الان هر دو ماشینشونو گرفتن و هیچ کدوم به شورا حل اختلاف نمیان. البته راننده مقصر میگه کار بیمه رو انجام داده . لازمه که شورا حتما صورت جلسه کنه؟
شورا 6 ماه بعداز تموم شدن طول درمان مصدومین هیچ اقدامی نکرده .چطور می تونم پرونده رو پیش ببرم؟
شکایت من درسته؟ یا باید از مقصر شکایت میکردم؟ سلام.
من پارسال تصادف کردم داخل ماشین غیر مقصر بودم من از راننده خودم شکایت کردم الان هر دو ماشینشونو گرفتن و هیچ کدوم به شورا حل اختلاف نمیان. البته راننده مقصر میگه کار بیمه رو انجام داده . لازمه که شورا حتما صورت جلسه کنه؟
شورا 6 ماه بعداز تموم شدن طول درمان مصدومین هیچ اقدامی نکرده .چطور می تونم پرونده رو پیش ببرم؟
شکایت من درسته؟ یا باید از مقصر شکایت میکردم؟
به نام خدا، باسلام اگر آسیب دیدید می تونستید از راننده مقصر شکایت کیفری کنید و دیه متعلقه را از شرکت بیمه بگیرید.باید به دفتر خدمات قضائی برای شکایت جرح برید. اگر خسارت مالی دیدید مثلا وسایلتون آسیب دیده می تونید برید شورای حل اختلاف به نام خدا، باسلام اگر آسیب دیدید می تونستید از راننده مقصر شکایت کیفری کنید و دیه متعلقه را از شرکت بیمه بگیرید.باید به دفتر خدمات قضائی برای شکایت جرح برید. اگر خسارت مالی دیدید مثلا وسایلتون آسیب دیده می تونید برید شورای حل اختلاف
1399/4/11
توقیف پلاک به دلیل عدم تعویض پلاک خریدار - من 6ماه پیش ماشینم فروختم و قرار بود 1ماه بعد برای تعویض پلاک بریم که الان 6 ماه گذشته و خریدار نمیاد تعویض پلاک جواب تلفنمم نمیده باید چکار کنم چطوری میتونم پلاکم بگیرم ؟ من 6ماه پیش ماشینم فروختم و قرار بود 1ماه بعد برای تعویض پلاک بریم که الان 6 ماه گذشته و خریدار نمیاد تعویض پلاک جواب تلفنمم نمیده باید چکار کنم چطوری میتونم پلاکم بگیرم ؟
به نام خدا با سلام من در خصوص افرادی که با این مشکل به دفتر مراجعه می کنند ابتدا اظهارنامه ارسال می کنم و سپس دادخواست انتقال سند تنظم می کنم. به نام خدا با سلام من در خصوص افرادی که با این مشکل به دفتر مراجعه می کنند ابتدا اظهارنامه ارسال می کنم و سپس دادخواست انتقال سند تنظم می کنم.

ارتباط با من


احسان طغیانی

آدرس:

میدان قائمیه اول امیریه

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.