فرشته نوری

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

16603

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

شهر:

تهران

درباره من

14 سال سابقه وکالت در کانون وکلای مرکز در تهران
کارشناس ارشد حقوق جزا از دانشگاه علوم تحقیقات

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
همسایگی و آپارتمان نشینی شامل دعاوی شارژ، مشاعات، ممانعت از حق و ...
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1400/6/28
قیم برادر - با سلام،
پدر من در قید حیات هست و برادرم معلول هست و سن پدرم بالاست و دیگر نمی تواند برای انجام کارهای برادرم بیرون برود آیا من میتوانم قیم برادرم باشم ؟
با سلام،بله می توانید.
1400/6/28
گرفتن اثر انگشت برای بالا کشیدن ارث - سلام دایی بنده پنج ماه قبل فوت پدر بزرگم ازش اثر انگشت میگیره و زمینی رو به بهونه نگه داری از ایشون به اسم زن داییم میزنه.
ایشون زوال عقلی داشتن اواخر اما راه اثبات نداریم جز آوردن شاهد و ایشونم کل زندگیشون هیچ چیزی به نام کسی نزده آیا راهی داره بشه این سند رو باطل کرد؟
اگر مستندات پزشکی در ارتباط با زوال عقل پدر بزرگتان دارید جهت ابطال سند به دادگاه ارائه کنید.
1400/6/28
جعل رسید تسویه حساب - باعرض سلام
سوال بنده در مورد جعل رسید تسویه حساب از طرف کارفرما هست
کارفرما زمان نوشتن قرارداد کاری برگه ای به عنوان تسویه حساب که متنی به صورت تایپ شده که شامل تسویه حساب هست از اینجانب امضا گرفت حال بعد از 2سال بعلت اختلاف در پرداخت حقوق این رسید رو در اداره کار ارایه داد و تاریخ های دلخواه رو با مبلغی که خودش تعیین کرده نوشته و مدعی شده که بنده تمامی تسویه حساب خود را نقدا دریافت کردم آیا بعد از 2سال امضا کردن و تایپ برگه امکان اثبات اینکه بعد دو سال این مبلغ و تاریخ نوشته شده و از طرف کارفرما نوشته شده و رسید بدون امضا کارفرما یا نماینده ش بوده قابل پیگیری هست
بله قابل پیگیری است.
1400/6/28
ابعاد پارکینگ - با سلام
چند سال پیش آپارتمانی خریدم که الان سندها تهیه شده ولی یکی از پارکینگها با درب آسانسور تلاقی دارد یعنی پارکینگ بصورت عمود بر درب آسانسور و روبروی آن است بطوریکه درب آسانسور نیمه باز شده و برای فردی که مثل بنده معلولیت دارد نمی تواند وارد آسانسور شود یکبار مهندس آوردیم متر کرد و گفت با توجه به ایتکه درب آسانسور باید نیم متر فضا جهت بازشدن داشته باشد این پارکینگ استاندارد نیست. سوال اینجاست که سازنده چطور تونسته پایانکار و سند بگیرد آیا امکان شکایت و حذف وجود دارد.جالب اینجاست که عرض این پارکینگ بخاطر پیشروی مغازه به داخل کوچک شده والا ماشین کمی انطرف تر پارک میشد و مشکلی نداشت جالب اینجاست که هم خلافی مغازه را داده و پایانکار گرفته هم با ابعاد پارکینگ که در اثر پیشروی همان مغازه کوچک شده موافقت شده.
با سلام،بله امکان شکایت وجود دارد بدوا تامین دلیل بدهید.
1400/6/28
منافی عفت ورابطه نامشروع - باسلام..ایا باوجود اسکرین شات چتهای مستجهن بین زن و مرد هر دو متاهل .. میشه رابطه نامشروع را اثبات کرد؟؟
بله

ارتباط با من


فرشته نوری

آدرس:

هفت تیر،مفتح جنوبی

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.