حسن محجوب مستهلكي

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

26076

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسي

شهر:

اصفهان

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/2/22
خیانت در امانت - تاکسی درون شهری اهواز را برای تعمیر واشر سرسیلندر 15ماه قبل دادم مکانیک هنوز بهم ماشینو نداده 2نیم میلیون دادم وکیلی بنام ز.ش با پیگیری نامبرده شعبه 104 کیفری 2 دزفول به 2سال حبس محکوم کرده و اسمی از پس دادن تاکسی و خسارات وارده از جانب ایشان زده نشده وکیلم پرونده را نیمه کاره گذاشته درخواست عزل وکیل و صدور جلب متهم را از خدمات قضائی دادم و با پیگیریهای مداوم هنوز پرونده با وجود 5ماه از صدور محکومیت و نبود اعتراض بر پرونده از 2 طرف هنوز از دادگاه به اجرا احکام برای سیر مراحل قانونی نرفته حال چکار باید کنم جهت دریافت ماشین و خساراتم و صدور برگه جلب رفتن پرونده به اجرا احکام لطفا راهنماییم کنید متاهلم و بیکاری خانواده ام فشار اورده
دادخواست استرداد خودرو بدهید
1399/2/22
گم شدن سند - سلام سند تک برگ ملکی بعد از اینکه مدتی گم شده بود از دست شخص معلوم الحالی پیدا شد، حال شک دارم که آیا جعلیه یا اصل سنده، چکار باید کنم؟
به اداره ثبت اسناد و املاک محل صدور ببرید اگه تایید نکردند از وی شکایت جعل نمایید
1399/2/22
اعمال نمودن محجوریت و حکم اش از سال 62 - باسلام احتراما اینجانب ک.س قیم و همسر اقای ف.خ که در سال گذشته بعلت معلولیت و بیماری شخصی بدون اطلاع ما وی را به شعبه اول دادگاه رشتخوار برای ضمانت مجرمی بنام ع.ق اورده و چون مسئول اعمالش نبوده بدون اگاهی ضامن شده و دادگاه محترم هم استعلامی از اداره سرپرستی مشهد نگرفته و تازگی حساب حقوقی و درمانی اش را مسدود کردند مدتی است بستری و قرنطینه است و من هم نفس تنگی و آسم دارم میخواهم قیم نامه و حکم را با ارسال پستی یا الکترونیکی به دادگاه محترم بفرستم که ضمانتش را که طبق قوانین حجر بی ثابت و بی ارزش است ابطال و حسابش را رفع مسدودی فرمایند با تشکر همسر و قیم ف.خ تقدیم به مقام دادستان رشتخوار
سلام به نظر می آید باتوجه به عدم امکان حضور شما به عنوان قیم بهتر است به وکیلی دادگستری وکالت بدهید تا او ابطال نماید
1399/2/22
كلاهبردارى - سلام . سال ٩٦ توسط خانمى بنام ن.ف ( معلم تافل ) آشنا شدم كه به من گفت، ميتونه برام از دانشگاههاى اروپا پذيرش بگيره (بقول خودش توسط يک وكيل) اما براى شروع كار بايد سه ميليون پول بهش بدم كه منم به شماره كارتى كه داد كارت به كارت كردم و فقط تصوير واريز رو دارم. بعد يه كاغذ به من داد با عنوان قرارداد ، كه من امضا كردم و گفت و بعد ازينكه وكيل امضاش كنه نسخه مشترى رو به من خواهد داد.. اما الان دو سال و نيم هست نه تنها برام پذيرش نگرفت، كه فهميدم اصلا وكيلى در كار نيست و شخصى كه ميگه وكيله، شاگردش بوده .. چند روز پيش زنگ زدم ميگم تكليف من چيه، تلفن منو بلاک كرده، و ميگه كدوم قرارداد؟
من حماقت كردم بله نبايد به كسى كه نميشناختم اعتماد ميكردم. اما آيا از لحاظ قانونى من ميتونم با عنوان كلاهبردارى ازين خانم شكايت كنم يا نه؟ كه اقلا جلوى اين افراد رو قانون بگيره تا از عنوان "وكيل" به راحتى سواستفاده نكنند .. ممنون ميشم راهنماييم بفرماييد ..
سلام بله امکان شکایت وجود داره. و البته برای اثبات شاهد هم داشته باشید بهتر می ت نید ثابت کنید
1399/2/22
برداشتن پسوند از شناسنامه - سلام خسته نباشید من چندماه دیگه 18 سالم میشه میخوام بدونم الان میتونم اقدام به برداشتن پسوند کنم؟؟؟
اگه اجازه پدر میخواد من پدر و مادرم طلاق گرفتند اما مادرم نامهای از طرف دادگاه دارد که مسئولیت و حضانت و تمام اختیارات ما با اوست ایا میتوانم از طریق مادرم و با ان نامه اقدام به برداشتن کنم؟؟
در این موارد خودتون هم می تونید طرح دعوا نمایید

ارتباط با من


حسن محجوب مستهلكي

ایمیل:

hasan.mahjiib1359@gmail.com

آدرس:

اصفهان خ نيكبخت مجتمع اداري نيكبخت طبقه ٤ واحد ١٠٦

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.