خدیجه جمشیدی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

2044

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق

شهر:

رشت

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1398/12/1
اعسار - سلام . در صورت محکوم شدن زوج به پرداخت مهریه آیا هزینه دادرسی که چیزی حدود 22 میلیون تومان می باشد و زوجه با اعسار پرداخت آن را به وصول از زوج کرده حال که زوج منبع درآمدی ندارد آیا زوج باید تمام هزینه دادرسی را یکجا پرداخت کرده یا اینکه با قسط بندی که برای زوج می شود این هزینه دادرسی پرداخت می شود ؟
با سلام - با توجه به اوضاع و احوال زوج و احراز سایر مراتب احتمال تقسیط یا معافیت و یا وصول در زمان اجرای حکم وجود دارد .
1398/12/1
توهین و تهمت و افترا - با سلام. آیا فردی در صفحات فضای مجازی به بنده توهین و افترا و افترا بزند آیا با گرفتن اسکرین شات از فحاشی طرف آیا میتوانم نسبت به آن شخص دادخواست تهمت و توهین و افترا بزنم؟
با سلام - اسکرین شات تنها اماره قضایی است یعنی تنها نشانه ایست که به علم و آگاهی قاضی در تحقیقات در مورد موضوع پرونده کمک میکند و قاضی با بررسی آنها به حقیقت پرونده پی میبرد بنابراین شما از طریق مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نسبت به ثبت شکوائیه خود اقدام نمائید ، امیدوارم به نتیجه مطلوب برسید .
1398/3/20
رد اعسار چک - باسلام و خسته نباشید
همسر من یه چک به مبلغ 20میلیون درسال95داشتن که توانایی پرداختش نداشتن و یکبار دادگاه حکم جلب برای شوهرم دادن که گرفتنش و تقاضای اعسار داد و آزاد شد ولی تقاضای اعسارش رد شد و اعتراض زد و برای بررسی اعتراض دوباره زیر دست همون قاضی رفته و دوباره تقاضای اعتراض رو هم رد کرده حالا اون طرف حکم جلب گرفته سوالم اینه شوهرم میتونه دوباره درخواست اعسار بده بدون اینکه خودش بره دادگاه (البته توانایی گرفتن وکیل نداره) و یا میتونه از استان درخواست اعسار بده که دوباره زیر دست همون قاضی نره تو رو خدا کمکم کنید اگه بگیرنش و قاضی اعسار قبول نکنه نداریم که بیاریمش بیرون ممنون کمکم کنید.
با سلام - کاربر محترم مشخص نکردید ، اعسار همسر شما به چه دلیل رد شده است ؟ لکن ایشان می تواند مجددا دادخواست اعسار بدهد و لازم است دو شاهد که اظهاراتشان ضدو نقیض نباشد و از میزان درآمد همسرتان و وضعیت مالی و اقتصادی ایشان مطلع هستند در جلسه رسیدگی حاضر شوند و استعلامات لازم را نیز انجام داده باشند و معمولا اعسار در بیشتر مواقع مورد قبول واقع می شود مگر اینکه دلایل اعسار محکم نبوده باشد . می توانید با مراجعه به کانون وکلا تقاضای وکیل معاضدتی نمائید .
1398/3/20
سوال بیمه ای - باسلام..همسر من مادرشو تحت تکفل بیمه خودش که تامین اجتماعی هست قرار داده...پدرشوهر من هم بیمه عشایر و روستاییان رد میکنن..ایا درصورت فوت پدرشوهرم ،،مادرشوهرم میتونه از بیمه عشایر و روستایی شوهرش مستمری دریافت کنه،،؟؟ یا اینکه چون تحت تکفل شوهر منه نمیتونه از بیمه شوهرش مستمری بگیره؟؟
با سلام - می تواند از بیمه شوهرش مستمری دریافت کند
1398/3/20
سخت و زیان آور - باسلام من بیست سال هست در یک شرکت کار میکنم در همان شغل فرم سخت زیان آور پر کردم جواب کمیته این است هیجده سال مورد تایید قرار گرفته و دوسال آخر را کمیته بعلت کم بودن الودگی ای او ال تایید نکرده اند حالا باید چه کنم
با سلام - اعتراض کنید و چنانچه اعتراض شما هم مورد قبول واقع نشد از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری کنید .

ارتباط با من


خدیجه جمشیدی

ایمیل:

jamshidi1150@gmail.com

آدرس:

بیرجند

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.