جواد پولادی چقادری

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

2753

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد

شهر:

اصفهان

تخصص ها

آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …

مشاوره ها


1399/9/2
اعتیاد همسر - سلام. من یک دختر 18ساله هستم. سه ماه میشه که عروسی کردم و فهمیدم شوهرم شیشه مصرف میکند. اولش قبول نمیکرد اما بعدش گفت که حتی وقتی سرباز بوده قرص میخوردم و دو سه دفعه ای هم در سال گذشته سیگار میکشیده. از خانه مادرم دزدی کرد و الان اصلا پشیمان نیست. حتی بی احترامی میکند. دو ماه بهش وقت دادم و ترک نکرد و قرص میخورد. پدرش گفت تو برو خونه مامانت و پسرم هم خونه ما تا ترک کنه بیست روز. من الان یک هفته هست اینجا هستم و حتی به من زنگ نزده. من باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید. از طرفی چیزی نداره که بده مهریه. من میتونم اون چند تیکه اساس رو بردارم که اون خریده و یک مبلغ پول که بده یا نه؟
سلام
ابتدا باید خدمت شما عرض کنم شما باید اول از همه خواسته خودتون را مشخص کنید که آیا می خواهید از همسرتون جدا بشید یا اینکه هدفتون ادامه زندگی و کمک به درمان ایشون هست؟بعد اگر هدفتون طلاق می باشد باید بگم مطابق قانون اعتیاد به مواد مخدر در صورتی که به زندگی مشترک آسیب بزنه زن می تواند به استناد تحقق شروع ضمن عقد ازدواج و همچنین عسر حرج دادخواست طلاق بده و دادگاه در این موارد مرد را جهت انجام آزمایش اعتیاد به پزشکی قانونی می فرسته و در صورت اقناع قاضی حکم به طلاق صادر میکند
1399/9/2
خسارت خودرو در تصادف - سلام. یک خودرو از پشت با من تصادف کرد و مقصر شناخته شد. به دلیل نداشتن گواهینامه به شورا حل اختلاف ارجاع داده شد. به دلیل این که خسارت از 20 تومن بیشتر شده و سقف بیمه طرف هم کم بود، به دادگاه داده شده. آیا مقصر باید خسارت و افت قیمت رو نقدی بده یا میتونه قسط بند کنه؟ اگر پرداخت نکنه ماشینش مصادره میشه؟
دوست عزیز
مقصر طبق مقررات قانونی به پرداخت تمامی خسارات قانونی و افت قیمت مطابق نظر کارشناس به شما محکوم می شود تا سقف تعهدات بیمه توسط شرکت بیمه پرداخت می گردد و مازاد بر سقف تعهدات را خود راننده شخصا می پردازد ولی می تواند از دادگاه تقاضای اعسار و پرداخت قسطی را بخواهد که تعیین تکلیف در این خصوص بر عهده قاضی می باشد هر چند شما می توانید در جهت وصول خسارات بدون توجه به دادخواست اعسار اتومبیل و یا اموال دیگری از محکوم علیه که در دسترس می باشد را توقیف کنید
جواد پولادی
1399/9/2
خسارت خودرو در تصادف - سلام. یک خودرو از پشت با من تصادف کرد و مقصر شناخته شد. به دلیل نداشتن گواهینامه به شورا حل اختلاف ارجاع داده شد. به دلیل این که خسارت از 20 تومن بیشتر شده و سقف بیمه طرف هم کم بود، به دادگاه داده شده. آیا مقصر باید خسارت و افت قیمت رو نقدی بده یا میتونه قسط بند کنه؟ اگر پرداخت نکنه ماشینش مصادره میشه؟
سلام
دوست عزیز مقصر طبق مقررات قانونی
1399/8/16
خسارت تاخیر در تحویل آپارتمان - سلام. بنده آپارتمانی خریدم که طبق قرارداد باید اردیبهشت ملک تحویل داده میشد ولی هنوز انجام نگرفته. با توجه به قول سازنده در آن زمان که حداکثر با یکی دو ماه تاخیر، تحویل داده میشه ملک نسبت به عدم حضور در دفترخانه اقدام نکردم. با این اوصاف میشه طبق قرارداد نسبت به گرفتن جریمه تاخیر طبق مفاد قرارداد مبادرت کرد؟ مراحل آن را لطفا بفرمایید.
دوست عزیز شما می توانید با طرح دعوای الزام به تحویل آپارتمان و مطالبه خسارت ناشی از تاخیر در تحویل موجبات احقاق حقوق خود را فراهم نمایید و می توانید ابتدا به وسیله اظهارنامه رسمی این موارد را به صورت صریح و شفاف از طرف مقابل مطالبه کنید.جهت طرح دعوی بهتر است با وکلای دادگستری مشاوره نمایید.
1399/8/16
خلاف با پلاک دیگری - با سلام و عرض ادب خدمت وکلای گرانقدر و تمامی عوامل محترم گروه دادراه. من ماشینم رو فروختم. یعنی وکالت رو فروختم به یک شخصی ولی برگ سبز به نام خودم هست. به خریدار میگم که بیاد پلاک رو بزنه به نامش چندان ارزش نمیده یعنی هی میگه میاد اما نمیاد. در این حال اگر تصادفی یا تخلفی چه سبک چه سنگین مرتکب بوده باشد بنده هم مقصر هستم یا خیر؟ چون من میگم اما هنوز خبری نیست.
سلام دوست عزیز در صورتی که تصادف یا تخلفی صورت بگیرد و در این خصوص استعلام انجام شود ابتدا مراجع قضایی به سراغ شما می آیند و مالک رسمی را مسئول می دانند و تا زمانی که شما اثبات نکنید که ماشین را فروخته اید مسئولیت همچنان بر دوش شما خواهد بود بنابراین جهت انتقال سند و پلاک ابتدا به پلیس راهور مراجعه و در صورت عدم انجام این امر نزد پلیس راهور به مراجع قضایی جهت طرح دعوی مراجعه نمایید

ارتباط با من


جواد پولادی چقادری

آدرس:

اصفهان، خیابان سجاد، خیایان آیت الله رحیم ارباب، روبروی کوچه شماره 14، مجتمع اریان

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.