خسرو شاهین

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

4075

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی

شهر:

تهران

درباره من

کارشناسی در رشته فقه وحقوق از دانشگاه دولتی شهید مدنی تبریز وکارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه ازاد شیراز ورودی سال 93 کانون وکلا می باشم نظر به رشته تحصیلی کارشناسی ارشد بیشتر پرونده های کیفری از جمله قتل ، منافی عفت ‘روابط نامشروع،ایراد ضرب و جرح ،نزاع دسته جمعی ، تصادفات و دیه ، قصور پزشکی، کلاهبرداری ، جعل ، فروش مال غیر ، حادته در حین کار به علاوه پرونده های طلاق و مهریه انجام میدهم با برخی از شرکت های بیمه حصوصی در امور تصادفات جرحی و دیه همکاری دارم .

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی

مشاوره ها


1400/4/21
تقسیم ارث - با عرض سلام خدمت شما وکلای گرامی. بنده از شما عزیزان سوالی داشتم درباره این که پدربزرگ پدری ما یک خانه مسکونی و سند رسمی دارد. تقریبا بعد از هشت ماه از فوت پدربزرگم پدرم هم فوت میکند که الان بیست و سه سال از فوت هر نفر میگذرد ولی نمی‌دونم چرا عمو های بنده اقدام به انحصار وراثت نمی‌کنند و خانه رو بفروشند. خلاصه ما الآن پنج پسر و سه خواهر و مادرم هستیم. اول این که آیا مادرم هم ارث میبرد یا نه؟
ما از پنج برادر یک نفر دو سال پیش فوت کرده و از اون برادرم چهار پسر مانده که الان اون ها هم ارث میبرند. میخواستم راهنمایی بفرمایید که ما چند نفر خواهر و برادرانم با همدیگر سازش نداریم و جدای این مشکل با عمو ها هم مشکل داریم. خلاصه این که من خودم الان چطور میتونم از خونه ای که سهم دارم سهمم رو بگیرم و در صورت رسیدن سهم به مادرم هم ارث خودم و مادرم رو بگیرم؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید. چطور بابت سهمم شکایت کنم؟ با تشکر.
سلام بله مادرتان ارث میبره
میتوانید به خودتان درخواست انحصار وراثت بدهید
1400/4/21
تجمیع آرا - سلام.
در سه شعبه چهار پرونده در یک موضوع واحد رسیدگی و با قبولی اعسار ها، با پیش پرداخت ها، تقسیط های متفاوت، رد مال و جزاء در همه شعب منجر به صدور رای شده است. برای یکپارچه شدن کلیه آرای هر 4 پرونده در 3 شعبه به صورت یک رأی ( محکومیت ) و ( رد مال ) و ( جزاء ) چطور درخواست نمایم که در مجموع یک رأی و یک پیش پرداخت و یک قسط واحد شود.
ضمنا پس از تجمیع با توجه به این که درآمد من کارگر ساده قانون کاری 3.500.000 تومان ماهیانه است که هم اقساط را پرداخت کنم و هم بتوانم زندگی بکنم. در صورت سنگین بودن پیش پرداخت و اقساط، آیا میشود تقاضای تقلیل یا اعسار پس از تجمیع داد؟
با تشکر لطفا سریعا جواب من را بدهید. ممنون .
سلام باید از طریق اجرای احکام درخواست تجمیع پرونده ها رو بدین
1400/4/21
توقیف خودرو در تصادف - سلام، خسته نباشید. چندی پیش در یک سه راهی وقتی داشتم دور میزدم یک موتور به گفته خودش برای این که به من برخورد نکند، محکم به تیر برق خورد و راهی بیمارستان شد. من صحنه رو ترک کردم بعد ابلاغیه برای من آمد و ماشین رو توقیف کردند در حالیکه همان طور که فیلم آن موجود هست و کلانتری گزارش کرده برخوردی صورت نگرفته است. بعد که کارشناس آمد اون رو صد در صد مقصر کرد اما اون ها گفتند که ما قبول نداریم و میخواهیم داستان رو کش بدهیم. برای همین کارشناس قضیه رو پنجاه پنجاه تموم کرد که ماشین ما آزاد شود تا دیگر از شکایت های بعدی صرف نظر کنند ولی واقعا حق او نبود و میخواهم بدونم راهی هست که اول بشود ماشین رو آزاد کرد و بعد این شکایت بازی رو ادامه داد چون ما با ماشین کار میکنیم از طرفی میدونیم بخواهیم بیگناهی رو ثابت کنیم خیلی طول میکشد و ماشین در پارکینگ باید بخوابد. با توجه به این که برخوردی صورت نگرفته و میشود ماشین رو آزاد کرد و این که وقتی به رئیس کلانتری و کارشناس گفتیم گفتن نباید به پارکینگ میرفته است. خیلی ممنون.
سلام شما میتوانید با کفالت ماشین رو آزاد کنید
1400/4/13
قصور پزشکی - با سلام خسته نباشید
هیات نظام پزشکی شهرستان در خصوص شکایت اینجانب 60درصد پزشک را مقصر اعلام کرده بعد از اعتراض دکتر م.ک در هیات تجدید نظر نظام پزشکی استان 25درصد شده سوالم اینجاست نظریه تکمیلی درخواست کنم یا به نظریه کارشناسی هیات تجدید نظر اعتراض کنم؟ بهترین راه کدام هست
هنوز پرونده در دستگاه قضایی دادیاری درحال بررسی هست
سلام به نظریه کمیسیون اعتراض کنید
1400/4/8
تمام شدن مهلت وکالت تعویض پلاک در زمان کرونا - با سلام و ادب. در تاریخ اسفند 99 یک پراید خریدم و 17 اسفند 99 به مدت 30 روز کاری وکالت داده است که تعویض پلاک بشود که به تعطیلی کرونا خورد. حالا باید چی کار کنم؟ وکالت تعویض پلاک قبول میکند.
سلام خیر باید وکالت جدید اخذ کنید

ارتباط با من


خسرو شاهین

ایمیل:

hakhaman"yahoo.com

آدرس:

تهران خیابان آزادی خیابان رودکی کوچه فرج اللهی روبروی دادسرای راهور)تصادفات)طبقه همکف 09128237450

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.