مهدي كارگردوست حقيقي

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

46886

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

تهران

درباره من

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه محاکم و دادگاه های سراسر کشور

تخصص ها

اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
همسایگی و آپارتمان نشینی شامل دعاوی شارژ، مشاعات، ممانعت از حق و ...

مشاوره ها


1399/7/8
حضانت - با سلام. در حکم دادگاه نوشته حضانت تا 7 سالگی با مادر است. 1-منظور پایان یا اول 7 سالگی؟ 2-بعد 7 سالگی پدر میتونه بچه رو ببره یا باید حکم حضانت بگیره؟
سلام. 1- پایان 7 سالگی . 2- باید حکم بگیرد
1399/7/7
طلاق - سلام، خسته نباشید. میخواستم بپرسم اگر در سامانه ثنا ثبت نام کنم میتونم بفهمم که شوهرم دادخواست طلاق داده یا نه؟ الان دو روز میشه که گفته دادخواست طلاق داده. اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.
سلام . در سامانه که باید ثبت نام کنید و ربطی به یک موضوع خاص ندارد ولی اگر دادخواست داده باشند به هر صورت به اطلاع شما می رسد تا بتوانید خودتان را برای دفاع آماده کنید . موفق باشید
1399/7/6
فرستادن پرونده از دادسرا به دادگاه کیفری 2 - سلام، عرض ادب. بنده یک پرونده در خصوص نگهداری از دستگاه فلزیاب بدون مجوز دارم که در شعبه 23 دادیاری بود و در سایت ابلاغ در قسمت خلاصه پرونده نوشته شده 1. دادنامه ابلاغ شد. 2. ابلاغیه جهت ابلاغ دادنامه ارسال شد. 3. پرونده مختومه شده و پرونده فاقد موضوع فعال است. ضمنا به شعبه دادسرا رفتم و گفتن رای عدم صلاحیت صادر شده و پرونده به دادگاه کیفری 2 فرستاده میشه. میخواستم بدونم چرا به کیفری 2 فرستادن ؟ ممکنه حکمی مثل زندان یا جریمه برایم صادر بشه که فرستادن به دادگاه کیفری 2؟ بنده چند شاهد دارم که این دستگاه رو برای آب یابی و لوله یابی در زمین کشاورزی استفاده میکردم برای کسب و کار و حتی مشتریانی که برای مشخص کردن چاه آب در زمین براشون کار کردم. گفتن میان و شهادت میدن. ممکنه راهنمایی بفرمایید در این خصوص؟ با تشکر از لطف شما
سلام. اگر فقط نگهداری آن مطرح است و از آن استفاده مجرمانه نکرده اید که با توجه به توضیحات شما و روند پرونده و اینکه دادسرا عدم صلاحیت صادر نموده همینطور است ، زیاد نگران نباشید. روز رسیدگی شهودتان را به دادگاه ببرید.ولی در خوشبینانه ترین حالت ، دستگاه شما ضبط می شود چون مجوز از سازمان میراث نداشته است.
1399/7/6
قرار مورد اعتراض - سلام. میخواستم بدونم در مورد اتهامی که به بنده زده بودن رای صادر شده به این شرح هست، پرونده شماره بایگانی ... با توجه به محتویات پرونده و مفاد لایحه اعتراضیه مشترک تقدیمی، نظر به این که دلیل موثر و متقنی که موجبات نقض و از هم گسیختن قرار مزبور را فراهم نماید، ارائه و تحصیل نیز نگردیده است. لذا دادگاه ضمن رد اعتراضات و استناد و به مفاد ماده 274 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 139، قرار معترض عنه را تایید می نماید. رای صادره قطعی می باشد.
سلام. ظاهراً قرار صادره ، منع تعقیب بوده که مورد اعتراض قرار گرفته است و به اعتراض در دادگاه رسیدگی شده و پذیرفته نشده است. بنابراین همان قرار به قوت خود باقیست .
1399/7/6
قاچاق مواد مخدر - با سلام. مشغول نوشتن داستانی هستیم و راجع به مسئله ای ازتون سوال داریم. در داستان شخصی بنا به دلایلی مجبور میشه که در زمینه قاچاق مواد مخدر با عده ای همکاری کنه؛ در حالی که خودش اصلا مایل به این کار نیست و فقط مجبور شده. به این صورت که بسته های مواد مخدر در کامیون های حمل مواد غذایی به اقصی نقاط کشور پخش میکنه. البته فقط به امضای اون این کار انجام میشه. سود و پولی که از روز اول به این شخص تعلق گرفته تو یک حسابه و اصلا بهش دست نزده. یعنی به جز امضاها هیچ چیزی به این شخص مربوط نمیشه از این کار. هیچ ملکی با این پول خریداری نکرده و سود این کار هیچ جوره بهش وصل نیست. حالا سوالی که من دارم اینه که اگر این شخص بعد از هفت سال بره که خودشو معرفی کنه، طبق قانون و این چیزایی که من خدمتتون عرض کردم چی میشه؟ ممنون میشم جوابم رو بدین.
سلام. بستگی دارد به اینکه به چه صورتی مجبور شده است. آن دلایل را باید ذکر کنید . دلایلی که وی را مجبور به این کار کرده باید آنقدر قوی باشد که وی را کاملا مسلوب الاراده کرده باشد. به نظر می رسد در اینجا چنین چیزی نیست و ادامه دادن به این کار در مدت 7 سال ، شخصیت داستان شما را در وضعیت بسیار بدی قرار می دهد اما به دلیل اینکه خودش را معرفی کرده و قاعدتاً در شناسایی شبکه و دستگیری آن عده نیز همکاری می نماید مشمول تخفیف قابل توجهی در مجازات خواهد شد .

ارتباط با من


مهدي كارگردوست حقيقي

ایمیل:

lawyermk@yahoo.com

آدرس:

تهران حکیمیه بلوار فجر بلوار ساحل خیابان نور مجتمع خانه گستر ساختمان 65 واحد 5

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.