هوشنگ مقدم

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

10898

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

شهر:

کرج

درباره من

15 سال سابقه وکالت در امور حقوقی،کیفری،داوری
مشاور حقوقی شرکت های تجاری و موسسات مالی و اعتباری
تألیف کتاب حقوق سرمایه گذاری خارجی در رویه داوری بین المللی
نگارش مقاله با موضوع داوری بین المللی

سوابق


1387 - 1395
مشاور حقوقی
سازمان صدا و سیما
مشاور و وکیل مسکن سازمان صدا وسیما
1391 - 1392
مشاور حقوقی بانک
بانک و موسسه مالی و اعتباری

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

مشاوره ها


1399/6/29
فتق شکم در حین خدمت سربازی - سلام، خسته نباشید. من سرباز آماد و پشتیبانی هستم. حین جا به جایی وسایل، شکم درد گرفتم و سونوگرافی دادم. دکتر گفت که فتق داری باید عمل کنی. الان درصد جانبازی یا غرامت بهم تعلق می گیرد؟ در ضمن قبلش سی و پنج روز استعلاجی استفاده کردم به خاطر بیماری کرونا. آیا با عمل کردن فتق، باید خلا استعلاجی بکشم؟ چون سر یگان مصدوم شدم. ممنون.
نه فتق شما ربطی به گرفتن غرامت و جانبازی ندارد،خیلی هم لطف کردن که مرخصی طولانی مدت دادن
1399/6/29
وکالت تام الاختیار - با سلام. من حدود 4 سال قبل یک وکالت تام الاختیار بدون تاریخ انقضا و با اختیارات واگذاری به غیر به پدرم دادم. حالا بعد از این زمان هنگام مراجعه به بانک و سازمان تامین اجتماعی، اعلام می‌شود که هر چند زمان انقضا ندارد ولی چون از زمان نوشتن آن بیش از یک سال میگذرد، امکان استفاده نیست. برای حل این مشکل راه حلی هست؟ در ضمن اگر پدرم وکالت من را به برادرم واگذار کند با توجه به تاریخ جدید، مشکلات حل می شود؟
سلام ،ایرادی ندارد و بهانه بانک و تامین اجتماعی با توجه به اظهارشما به شرح انچه که بیان فرمودید وجاهت قانونی ندارد و کماکان وکالت دارای اعتبار است ؛تفویض وکالت بنام برادرتان هم مشکلی ندارد و رافع ایراد است
1399/6/29
جعل امضا - سلام. پدرم بی سواد بود و برادرم از طرف پدرم جعل امضا می کرد و بدین ترتیب کلی از اموال پدرم بدون در میان گذاشتن با دیگر برادران و یا خوهران خود، به یغما برد.
سلام میتوانید شکایت جعل و سواستفاده ازسند مجعو ل و فروش مال غیر کنید
1399/6/29
تجاوز جنسی - سلام، خسته نباشید. یکی از دوستان نزدیک من حدود 30 بار مورد تجاوز قرار گرفته. اما نه به صورت ناجور. بعد الان قصد ازدواج داره میگه میدونم که دکترا میتونن بفهمن، اما میخوام بدونم در آزمایش های قبل از ازدواج، این تست از من گرفته می شود یا نه؟ اگر گرفته شود، نمیتونم ازدواج کنم. ممنون میشم جواب بدید.
تجاوز به چه نحوی ؛متوجه نشدم از اینکه گفتید نه بصورت ناجور یعنی عمل دخول صورت نگرفته ؟قبل از ازدواج تست پرده بکارت انجام نمیشود مگر با تقاضای خود و با هزینه شخصی
1399/6/29
عنوان شغلی - با عرض سلام. من مدتی هست در یک شرکت ساختمانی به عنوان سرپرست کارگاه فعالیت دارم. اما چند روز پیش با استعلامی که گرفتم متوجه شدم که عنوان شغلی به جای سرپرست کارگاه، کارگر ساده موقت رد می شود. آیا ممکن هست که بعدا به مشکل بخورم؟
از لحاظ رابطه کارگر و کارفرما تاثیری ندارد ولی از باب مسولیت ممکن است برای شما تاثیر گذار باشد

ارتباط با من


هوشنگ مقدم

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.