نعیم محمدی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1160

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

کرمانشاه

درباره من

با سلام. بیش از هفت سال سابقه کار حقوقی، دو سال نماینده حقوقی شرکت ها، تخصص در دعاوی حقوقی و خانوادگی، تنظیم قراردادها، دعاوی کیفری، شهرداری ها و امور ثبتی

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/7/12
آزادی وثیقه - سلام. در سال 97 محکوم به پرداخت 19 میلیون تومان شده ام. تاکنون به دادگاه نرفتم و الان وثیقه به نفع شاکی ضبط شده. چگونه می توانم پول شاکی را بدهم و سند را آزاد کنم؟
سلام به اجرای احکام مراجعه نمایید ببینید پرونده در چه مرحله ای است ملک فروش رفته یا نه ، اگر مزایده برگزار شده باشه و انتقال سند اجرایی باشه کاری نمیشه کرد.
1399/7/12
مهریه - سلام. تبدیل اقساط مهریه از سکه به کسر حقوق کارمندی. برج 3 با دادخواستی که دادم هر 10 ماه یک سکه و حالا که سررسیدش میرسه، سکه شده 13 میلیون. من هم که با فرزند 14 ساله ام زندگی میکنم. میخواستم از محل کارم کسر حقوق ببرم که یک چهارم کسر بشه. حقوقم سه میلیون و سیصد هزار تومان است. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.
سلام کار حقوق ارتباطی به اقساطی که محکوم شده اید ندارد و فقط از موارد در خواست تعدیل اقساط پرداخت می باشد.
1399/7/12
مطالبه خسارت تخریب سهوی اموال دیگران - سلام.
دانشجویی گوشی همراه خود را روی میز رها کرده و از کلاس خارج می شود. شخص دیگری هنگام عبور از فضای بین میزها سهوا باعث‌ افتادن گوشی و از کار افتادن آن میگردد. در این ماجرا آیا شخصی که به او ضرر وارد شده میتواند ادعای خسارت نماید؟
سلام بله
1399/7/12
تفاوت حکم هروئین با شیشه - با سلام. من با 32 گرم هروئین گیر کردم. الان در دادنامه ای که حکم صادر شده، 32 گرم شیشه نوشتن. آیا تاثیری در حکم دادگاه دارد؟ دوباره بررسی شود.
سلام هر دو یک حکم دارد ولی تقاضای اصلاح دادنامه بزتید
1399/7/12
افسردگی در سربازی - سلام و خسته نباشید. من سرباز هستم. حدود 16ماه خدمت کردم و در این مدت یک دوره فرار برای افسردگی داشتم. اون زمان افسردگی خیلی زیاد شده بود. میخوام بگم الان که افسردگی ایم خیلی بیشتر شده است، امکان معافیت هست؟ لطفا راهنمایی کنید.
سلام از موارد معافیت نیست ولی در کل نظر با کمیسیون پزشکی هست

ارتباط با من


نعیم محمدی

ایمیل:

mo.naeim@yahoo.com

آدرس:

استان کرمانشاه

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.