سید محمد نوابیان قمصری

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

19862

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

تهران

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/12/11
پارکینگ - درود بر شما. واحدی با قولنامه دستی خریدم. در قولنامه پارکینگ و انباری قید نشده. سازنده 2 طبقه خلاف اضافه ساخته. برای طبقه های خلاف با شهرداری به توافق رسیده. آیا اینجانب از روی نقشه ابتدایی ارائه شده به شهرداری، که قاعدتا برای تمامی واحد ها انباری و پارکینگ در نظر گرفته شده، در صورتی که سازنده از دادن پارکینگ و انباری امتناع ورزد، تقاضای پارکینگ و انباری داشته باشم؟
درود بر شما
اگر بعد از تفکیک و اختصاص پارکینگ و انباری به واحد ها مبایعه نامه نوشته باشید چون وفق قانون آپارتمانها جدایی پارکینگ وانباری از آپارتمان امکان ندارد ، هر دو جزء لواحق محسوب و در سند به شما منتقل خواهد شد .
اما اگر هنوز پایان کار کرفته نشده و تفکیک نیز نشده واحد شما بدون پارکینگ و انباری فروخته شده و به همین ترتیب برای شما سند صادر خواهد شد .
موفق باشید
1399/12/2
جعل - با سلام پدر بنده یه مغازه اوقافی داشتند بعد از فوت شون برای بازگشایی مغازه اقدام کردیم ولی متوجه شدیم شخصی آنجا را تصرف کرده ولی هیچ مدرکی به ما نشون ندادن و ادعا کردند که مغازه رو خریدن وقتی به اوقاف مراجعه کردیم سند به نام پدر بود گردش ثبتی نداشت و نفروخته بودند به اداره مالیات مراجعه کردیم متوجه شدیم با جعل امضا و سند سازی سرقفلی مغازه رو به نام خودشان زدن اظهارنامه براشون فرستادیم ولی جوابی ندادند به دادسرا شکایت کردیم بابت تصرف عدوانی در جلسه مشاوره کلانتری هم حاضر نشدند لطفاً راهنمایی بفرمایید راهکار ما چیست و چطور میتونیم به حقمون برسیم کپی مدارک مالیاتی رو داریم آیا با کپی میتونیم اقدام کنیم با سپاس.
درود بر شما
به عنوان جعل و استفاده از سند مجعول میتوانید در دادسرای محل شکایت نمایید .
موفق باشید
1399/12/2
باغ سنتی - سلام.
پدربزرگ بنده حدود 10 ساله پیش به صورت قولنامه دستی 14 نفر باغ پسته و بادام رو به یه بنده خدا 6 سال اجاره میده به مبلغ 6میلیون چون پدر بزرگ من سواد نداشته این اقا در برگه قولنامه به جای واژه اجاره خرید میزنه و پدر بزرگ منم امضا میکنه این زمین ها فاقد سند میباشد و ارث میراث خانوادگی محسوب میشه و نسل ها چرخیده دست ما داخل برگه فقط امضا پدربزرگه و از بچه ها هیچکس امضا نکرده اون اقا هم صاحب شده و سالی 100 میلیون محصول میبره از زمین، چطور میتونم اقدام کنم. باتشکر
درود بر شما
با توجه به ذکر مدت 6 سال در قرارداد و توجها به بی سوادی واگذار کننده و ایضا مبلغ مورد معامله میتوان در دادگاه طرح دعوا نمود و باغ ها را پس از 6 سال برگرداند . توصیه میکنم در این مورد حتما با وکلای دادگستری پیشروی نمایید .
موفق باشید
1399/12/2
شکایت جهاد - ملکی واقع در طالقان به زیر بنا 100 متر در زمینی به مساحت 800 متر در منطقه ای احاطه شده با ساختمان های دیگر در سال 93 ساخته شده.
جهاد بعد از چندین سال در سال 98 شکایت تغییر کاربری کرده و حکم قلع و قمع از دادگاه گرفته.
دادگاه تجدید نظر به مدارک اجازه ساخت از طرف شورا دهیاری توجه نکرده و به سنوات گذشته از حکم نیز توجه نشده.
آیا بعد از گذشت چندین سال از احداث همچین حکمی قابل قبول است ؟
برا پیگیری و جلوگیری از حکم چه اقدامی باید انجام شود.
با تشکر
درود بر شما
چنانچه 3 سال از قدمت بنا گذشته باشد ، شکایت جهاد کشاورزی وجاهت قانونی نخواهد داشت . توصیه میکنم حتما با وکلای خبره پیشروی و دفاع نمایید .
1399/12/2
تغییر اسم طاهره - سلام ، آیا امکان تغییر اسم طاهره به بهار وجود دارد؟ من شنیدم چون از القاب حضرت فاطمه هست نمیشه تغییر داد، لطفاً راهنمایی کنید، ممنونم
درود بر شما
اخیرا امکان تغییر نام کوچک چنانچه عذر موجهی داشته باشید ریسک کمتری نسبت به سابق دارد .
موفق باشید

ارتباط با من


سید محمد نوابیان قمصری

آدرس:

میدان هفت حوض خیابان گلبرگ غربی پلاک 78 واحد 12

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.