زهرا صارمی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

32910

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

شهر:

تهران

درباره من

کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه قم‌
عضو کانون وکلای مرکز ( تهران)

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1400/6/28
سکه طلا که هدایا سر عروسی بودن - سلام سکه طلا هایی که در مراسم عروسی ، اقوام هدیه دادن قانونا برای کیست ؟ داماد یا عروس؟ آیا بعد از طلاق مرد می تواند همه را برای خود بردارد؟
سلام
هر کس هدیه داده است فقط خودش می تواند هدیه را پس بگیرد ولاغیر
1400/6/28
عدم پرداخت خسارت توسط مقصر - با عرض سلام
یک تصادفی داشتم که با حضور مامورین راهنمایی و رانندگی خودروی طرف مقابل مقصر شناخته شده،
که قرار بر این شد از بیمه استفاده بشه اما طرف مقابل در بیمه حاضر نشدن و بعد از تماس تلفنی تصادف رو انکار کردن و از مدارک :کارت ماشین و بیمه نامه مقصر دست ماست.
و خسارت ماشین من حدود 10 میلیون تومان بدون افت قیمت میباشد.
چون مقصر حاضر به حضور در بیمه و صافکاری نشد
بیمه هم حاضر به پرداخت خسارت نیست.


لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید. ممنون.
سلام
از طریق شورای حل اختلاف و بدوا تامین دلیل قبل از تعمیر مطالبه کلیه خسارات از جمله افت قیمت نمایید
1400/6/28
فسخ قرارداد ملک - باسلام. یک خاله داشتم که ورثه ای نداشت و مادر و خاله دیگرم به همراه دو دایی دیگرم وارث خواهر متوفی شان می‌شدند. بعد یه مدت منزلش را یک نفر با بنگاه دار. دست به یکی کرده و منزل را خیلی ارزان. نصف قیمت به وراث فروخته اند. یک دایی و خاله ام که زندگی کردی دارند. در قید و بند قیمت نبوده اند اما مادر و دایی دیگرم با راهنمایی چند نفر فهمیده اند (البته بعد گذشت 6 الی 8 ماه) که منزل را مفت فروخته اند. دایی و خاله که زندگیشان خوب است نمی آیند برای شکایت از خریدار آیا مادر به همراه دایی ام می‌توانند شکایت کنند و خسارت بگیرند ? یا فسخ کنند
سلام
خیار قسخ فوری است و به محض اطلاع باید فسخ به اطلاع خریدار برسد البته فوریت عرفی ملاک است .
علیهذا هر یک از وراث فقط نسبت به سهم خود حق فسخ دارد .
1400/6/28
خانومی از من شکایت کرده که دیه بگیره ماشین هم بیمه دارد - من در هیچ مورد از دادگاه ها شرکت نکردم. در تصادفی همسر دوستم که در ماشین من بود از من شکایت کرده برای گرفتن دیه بیمه هم دارم. ولی چون ماشینم بسار قیمتش بالاست با وجود چند بار رد شدن. ولی وکیل گرفته ایندفعه بازهم شکایت کرده که آخرین مورد سامانه که چک کردم این متن زیر بود. حتی من مدارکی دارم که میتوان به راحتی دروغ آن را سابت کرد ولی تا الان چون برام مهم نبود اینکارا نکردم ولی الان بفکر گرفتن وکیل شدم. حتی مقداری دیه هم گرفته باز شکایت کرده اختلافش رو نسبت به سال قبل هم بگیره. ولی من مدارکی دارم که دروغ بودن و گول زدن دادگاه را میتوانم اثبات کنم چون نمیرفتم به خاطر مصافت طرف با گرفتن وکیل بالاخره تونسته کارایی کنه و پولی بگیره.
هم این که وکیل بگیرم و ثابت کنم که دروغ گفته سوالم هست و یا اینکه موثر است و میتواند حتی پولی که گرفته را بازگرداند به بیمه و هم متن زیر به چه معناست سوالم است. ممنون میشم.

در تاریخ 1400/6/23 وقت رسیدگی به لحاظ عدم وصول پرونده از قاضی شعبه به دفتر تجدید و به وقت نظارت به تاریخ 1400/8/25 تغییر کرد.
سلام
پرونده شما در حال رسیدگی است و اگر مطمئن هستید و مدرک دال بر دروغگویی وی دارید وکیل بگیرید یا با من تماس بگیرید
1400/6/28
خیانت به زوج در دوران عقد - اگر زوجه در دوران عقد در دادگاه محکوم به رابطه نامشروع شود. میتوان تقاضای ازدواج مجدد نمود؟ با توجه به اینکه در دوران عقد زوجه دوشیزه است و مهریه و نفقه اش را هم میگیرد؟
سلام
خیر

ارتباط با من


زهرا صارمی

ایمیل:

roz8185.ssss@gmail.com

آدرس:

تهران _ خیابان کارگر

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.