زهره طاووسی طلب

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت

مشاوره ها


1400/1/5
استفاده از بیمه بیکاری - با سلام و خسته نباشید. من در یک شرکت تولیدی از ابتدای سال 79 مشغول به کار بودم و از ابتدای دی ماه 99 بیکار شدم و اکنون درخواست بیمه بیکاری داده ام که توسط نماینده اداره کار و تامین اجتماعی تایید شده ولی امروز به شعبه تامین اجتماعی شعبه 22 جهت تکمیل مدارک و دریافت حکم بیکاری مراجعه نموده ام، پس از بررسی اعلام کردن به دلیل اینکه در مرداد ماه توسط هیات مدیره شرکت که در آن مشغول به کار بوده ام به عنوان بازرس علی البدل در شرکت دیگری که زیر مجموعه همین اعضاء هیئت مدیره می باشد در اداره ثبت شرکت ها معرفی شده ام و به همین دلیل بیمه بیکاری به من تعلق نمی گیرد. حال با توجه به این که با مدیریت آن شرکت صحبت کردم و اعلام کردن که اشتباه کردن و در حال اصلاح آن می باشند. از جنابعالی راهنمایی میخواهم که آیا امکان دریافت و استفاده از بیمه بیکاری برای اینجانب هست و اگر نه چی کار باید بکنم؟
با تشکر فراوان.
بله میتونید دریافت کنید
1400/1/5
سرقت گوشی - با سلام.
چند روز پیش طی درگیری خانوادگی گوشی من افتاد در خونه همون فردی که دعوامون شد ( عمه بنده). بعدش انکار کرد که گوشی دستش هست ولی چند روز بعد عکس ها و پیام های شخصی من رو برای یک عمه دیگر من فرستاد و اون هم برای پدرم فرستاد.
اول سعی کردم از طریق صلح گوشی رو پس بگیرم ولی کلا زده زیرش و میگه دست من نیست. سیمکارت هم توی گوشیم ننداخته چون اگه مینداخت سامانه همیاب بهم پیام میداد.
حالا میخواستم بدونم من میتونم ثابت کنم که گوشی دست اون هست؟ میشه گوشی ام رو ردیابی کنند؟ چی کار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
شما باید اول اعلام مفقودی میکردید بعد با شهود و ادله دیگه این رو اثبات میکردی
1400/1/5
تصادف هنرجوی در حال تعلیم راندگی - سلام. در صورت برخورد کردن ماشین با جدول یا افتادن ماشین در جوب و ... و آسیب دیدن ماشین آموزشگاه در حین انجام آزمون عملی، خسارت وارده را شخصی که در حال آزمون است باید پرداخت کند یا آموزشگاه؟ افسر راهنمایی رانندگی در این جریان چه حکمی برای او جاری است؟ آیا در صورت دریافت گواهینامه بعد از گذشت از این ماجرا این نوع تصادفات در گواهینامه یا جای دیگر ثبت میشود؟
کسی که راننده هست باید جبران خسارت کنه
1400/1/5
قرار موقوفی تعقیب - سلام. من یک گوشی به تعمیر کار دادم و گوشی کامل سوخته. هر وقت رفتم پیشش گفت باشه درستش میکنم تا این که 3 سال طول کشید و با این که خودش هم اعتراف کرده به این که گوشی دستش هست ولی قرار موقوفی تعقیب زدن برامون. یعنی گوشی رو راحت خورده یه آب هم روش. مگه میشه؟ به خاطر زمان این قرار رو زدن ولی تکلیف گوشی من چی میشه؟ لطفا راهنمایی ام کنید. به خدا گوشی 5 میلیون قیمتش هست. بگید چی کار کنم که به گوشی برسم و خرج تعمیرش رو به من بده؟
شما باید طرح شکایت حقوقی کنید
1400/1/5
واریزی همزمان دو بیمه - با سلام.
بنده حدود 20 سال سابقه بیمه سخت و زیان آور دارم. ضمن آن که طی هفت سال گذشته علاوه بر بیمه سخت و زیان آور در یک شرکت دوم هم کار کرده ام که بیمه دومی هم برای من واریز گردیده است. لطفا بفرمایید با توجه به این که ماه آینده با بیست سال کار سخت و زیان آور بازنشسته می شوم، فرمول میزان دریافتی بازنشستگی بنده با توجه به واریزی دو بیمه بنده چگونه محاسبه می گردد؟
با تشکر
شما میتونید با حقوق 35 روز بازنشسته بشید

ارتباط با من


زهره طاووسی طلب

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.