ناهید نورشرق

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

888

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

اصفهان

درباره من

سابقه 15 سال خدمت در اداره ثبت اسنادو املاک.اصفهان در پستهای معاونت اداذه شرق ونماینده حقوقی اداره کل اصفهان و...

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری، ورشکستگی، اختراع، آثار ادبی و هنری و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/9/3
سند ملک قولنامه ای - با سلام. از وجود 2 سند ملک پدری بنده در سال 1395 از پدرم یک قولنامه بنگاهی با شاهد از دست خودش به بنده واگذار شده است. از این سند حدود 800 متر که به دو فرزند دیگر یکی با قولنامه و دیگری بعد از قولنامه در حین زنده بودن پدر، سند زده شده است. از این سند 30 متر بدون قولنامه یک باب مغازه باقی مانده است. که امسال بعد از فوت پدر 3 خواهر و 3 برادر ما یک باب مغازه را با مشورت برادری که قبلا سند داشت، قولنامه ای از سهم دختران خرید. یک قولنامه هم اضافه شد و یک سند دست نخورده یک ملک 450 را هم که یک ساخت 100متری مسکونی که مرحوم خودش زندگی میکرد با یک مقدار پول بانکی 70 میلیون که الان سودش به همسرش داده می شود. به همسر مرحوم در نظر گرفتیم. که بعد از همسر مرحوم بین وراث تقسیم شود. حدود 300 متر باقیمانده از این سند بین 2 سهم پسران و یک سهم دختران در نظر گرفته شده است. سوال بنده این است ما 2 برادر قولنامه ای که در حین حیات با دست خودش دریافت کردیم. الان با چه شرایطی میتوانیم سند بزنیم. البته یکی از پسران که بنده باشم ساخت و ساز عوارض و نقشه ساختمان و شناسنامه ساختمان دریافت کردم. در آخر سال 96، 100میلیون فقط اسکلتش هزینه برداشته است .الان با ملکی باقیمانده در این 2 سند مرحوم چگونه قولنامه را سند بزنیم. همه ملک باقیمانده را با مشورت خودمان در کاغذ قید کردیم و امضاء شده است. یعنی به توافق رسیدیم.
سلام با شماره 09131862311 تماس بگیرید
1399/8/17
درب پارکینگ - با سلام . من در یک ساختمان 10 واحدی زندگی میکنم و مالک هستم. ساختمان 10 تا پارکینگ داره که 4 تا در همکف است و 6 تا زیر همکف و تردد از یک در انجام میشه. خواستم بدونم که ما میتونیم یک در جدا برای پارکینگ زیر همکف بزاریم یا نه؟ از نظر شهرداری مشکلی پیش نمیاد؟ کوچه ما بن بست هست و پارکینگ همکف هم مشکل تردد نداره. ما باید با دور بالا بیایم بالا وگر نه ماشین بالا نمیاد و یه پیچ هم داره. باید خیلی حواسمون باشه که به دیوار نزنیم. در فصل زمستان اگر برف بیاد ماشین به هیچ وجه بالا نمیاد.
با توافق ولیه مالکین وموافقت شهرداری امکانپذیر است
1399/8/17
مشرفیت بالکن - با سلام. در خانه ای که میسازیم با همسایه غربی 70 درصد را در سال 93 توافق کرده ایم و بالکن ها را با فاصله 120 زده ایم. شهرداری برای بالکن‌ ها رضایت‌ نامه دیگری از همسایه غربی میخواهد. همسایه به سبب مریضی و کهولت سن قادر به رضایت نیست. ضمنا دارای بنای خلافی همجوار دیوار مشترک می باشد که مانع اشرافیت بالکن به حیاط همسایه می شود. به ماده صد پیشنهاد کردیم تعهد نامه تهیه کنیم که اگر همسایه شکایت کرد ما جوابگو باشیم. ولیکن قبول نکردند. لطفا راهنمایی فرمایید.
با سلام رضایت نامه تهیه شده در دفتر اسناد رسمی لازم است واگر. بدون اجازه بسازید همسایه میتواند حکم تخریب بگیرد
1399/7/30
حقوقی - سلام مزایده در ساعت معین برگزار نشده دادخواست ابطال دادم قاضی شعبه تایید کرد مزایده یک ساعت زودتر انجام شده ولی چون بیش از یک هفته از اعتراض بنده گذشته بود عدم استماع صادر شد باید به کجا شکایت کنم؟
اعتراض باید در مهلت مقرر انجام شود
1399/7/30
حقوقی - سلام اجرای خلع ید چگونه به محکوم علیه اطلاع رسانی میشود و نحوه اجرای آن چگونه است و چند روز مهلت دارد؟
اگر در سامانه ثنا ثبت نام کرده باشید به صورت الکترونیکی ابلاغ میشه در غیر اینصورت ابلاغ با پست انجام میشه

ارتباط با من


ناهید نورشرق

آدرس:

خ لاهور نبش مبارزان.غربی ساختمان لاهور

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.