علی خانی پور

مشاوره ها


1399/8/28
دریافت سند مالکیت برای زمین - سلام وقت بخیر
پدر بنده قطعه زمینی به مساحت تقریبی 2/5 هکتار در حاشیه رودخانه هراز آمل تحت تصرف بیش از 30 سال داریم که آن زمان به همراه پدر بزرگ من این زمین رو آباد و تا الان تحت کشت برنج هست و یک فروش نامه هم از پدربزرگم که تاریخ فروش نامه برای سال 69هست هم داریم و شورا روستا هم تصرف 30 ساله رو تایید میکنند آیا این ملک قابل سند گرفتن به هست ؟
با توجه مقررات ثبتی با ادله اثبات مالکیت به اداره ثبت مراجعه کنید
1399/8/28
ممنوع الخروجی مهریه - سلام
من جهت دخترم که در خارج از ایران زندگی می‌کند و طلاق او تنفیذ گردیده برای 110 سکه تقاضای ممنوع الخروج نمودن همسرش را دادم که این ممنوع الخروجی اکنون 2سال از تاریخش می گردد . سوالم اینست که آیا هر 6ماه باید این حکم تجدید گردد ؟ من در ایران بودم و به ساختمان دادگاه خانواده در ولنجک مراجعه کردم متاسفانه به من اجازه ورود ندادند اما عزیزی که آنجا بود با شعبه مخصوص تماس گرفت و ایشان گفتند احتیاج به تمدید نیست زیرا دادگاه حکم داده و حال همسر سابق یا باید به دادگاه مراجعه کند و یا باید مهریه را پرداخت کند که هیچ کدام انجام نشده.
حال از شما تقاضا دارم که راهنمائی بفرمائید.
از محبتتان سپاسگزارم
هر شش ماه باید تمدید گردد
1399/8/28
رسیدگی مجدد به پرونده که رای قطعی رسیده - آیا پرونده ای که رای قطعی صادر شده و پرونده دیگری که به ان پرونده ربط داره، قاضی جهت مطالعه برای تصمیم گیری پرونده قطعی شده را مطالعه و متوجه شود رای طبق موازین قانونی نبوده میتواند در مورد پرونده مختومه شده اظهارنظر کند و به جریان بیاندازد؟؟
خیر اگر خارج مهلت باشد زمان‌ اعاده دادرسی تمام شده باشد رای اشتباه اجرا مگردد
1399/8/28
باسلام. دعوی اقامه شده در حال حاضر قابل استماع نبوده نقص رای معترض عنه قرار عدم استماع صادر می گردد - با سلام
لذا دعوی اقامه شده در حال حاضر قابل استماع نبوده آیین دادرسی با نقص رای معترض عنه قرار استماع صادر می گردد ؟
باتشکر
سوال تان را مطرح نکرده اید قرار عدم استماع مانع دادخواست مجدد و صحیح نیست
1399/8/28
تقلب در نوشتن قولنامه - سلام حدود 40 روز پیش از گیلان خودرویی خریداری کردم در قولنامه دستی نوشتم که هرگونه عیب و ایراد قانونی تا تاریخ خرید به عهده فروشنده میباشد فروشنده در آخر قولنامه نوشت که هر گونه برش اتاق و تغییر شماره موتور به عهده خریدار است ولی من قبلش نوشته بودم که هر گونه عیب و ایراد قانونی تا تاریخ خرید به عهده فروشنده است از فروشنده وکالت فروش گرفتم و کلا یک ماه دست من بود با همان وکالت فروش ماشین را به دیگری فروختم الان خریدار ماشین رو برده تعویض پلاک میگه ماشین نیم اتاق و شماره موتور دستکاری شده اگه از من شکایت کنه چکار میتونم بکنم چون من که کاری نکردم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
ظاهرا شما مسولیت دارید میتوانید کارشناسی کنید تا مشخص گردد

ارتباط با من


علی خانی پور

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.